Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > Overwatch

Blizzard, Mei'nin kış kostümü için özür mesajı yayımladı

Overwatch oyuncuları oldukça sinirliler

Ege ERKEK - 18.12.2016 02:07
Ege ERKEK - 18.12.2016 02:06


Blizzard'ın en çok oynanan oyunlarından biri olan Overwatch, "Winter Wonderland" adındaki kış etkinliğinde oyuncularıyla beraber özel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Oyuncuların en çok sevdiği karakterler arasında olan Mei için bir kış kostümü tasarlayan Blizzard, oyuncu kitlesinin sert tepkisiyle karşılaştı. Mei adına, "Efsanevi Kostüm" adı altında tasarlanan kostüm, oyuncuların deyimiyle tam bir "hayal kırıklığı" olarak yorumlandı.

Blizzard, hayal kırıklığı olarak yorumlanan kış kostümü için bir özür mesajı yayımladı. Overwatch forumlarında oyun direktörü olan Jeff Kaplan, yayımladığı özür mesajında, kendilerinin bu kostümün oldukça albenili bir kostüm olduğunu düşünerek oyuna eklediklerini belirtmiş. Oyuncular, şikayet etmelerinin temel sebebini, efsanevi olarak belirtilen kostümün, Mei'nin orijinal kostümünden pek bir farkı ve albenisi olmadığına dayandırmış.

Jeff Kaplan, özür mesajında bir açıklama yaparak şu sözleri söyledi: "Bu kostümün çok özel bir kostüm olduğunu düşündük ve oyuncu kitlemizin önerilerini baz alarak bu kostümü ürettik ancak başarılı olamadık. Bu kostüm için özür dileriz." Blizzard, "Efsanevi Mei Kış Kostümü" dizaynının gelecek yılın başlarında yeniden tasarlanacağını açıkladı.2016 Kış Mevsimi için tasarlanan "Efsanevi Mei Kış Mevsimi Kostümü"

yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.12.2016 18:45 (0)
MK Okuru, 18.12.2016 11:12 (0)
blizzardın HoTS ve Diablo dan başka oyunu yok benim gözümde şimdi oradan bir fanboy atlayıp hede hödö wöw ovurvuç sıtar kırayft diyecek star craft bana çok zayıf geliyor overwatch aşırı derecede kolay ve bir o kadarda sıkıcı bir oyun en çok laf edeceğim oyuna gelirsek wow silkroad oynayın daha iyi
MK Okuru, 19.12.2016 14:50 (0)
Ne kadar büyük bir olay özür yetmez istifa istiyoruz koooooskoca bir kostüm sonuçta biz özürle kurtulamamaları gerekir
MK Okuru, 18.12.2016 09:06 (0)
bu aç gözlü şirket öküz gibi kör fanları oldukça artık her haltı para ile satarlar :D ulan oyuna 150 tl vereceksin eee sonra bide oyun içi ürünlerede para vereceksin :D dlc bile değil hahaahah
MK Okuru, 19.12.2016 06:18 (0)
MK Okuru, 18.12.2016 11:25 (0)
Acayip özelliksiz acayip sıradan. Zaten senelerdir oynadıgımız online oyunlarda hep sıradan aynı kostum mevcut. Sadece 1 skili değişiyor ona tamam da kostum acayip sıradan. Legendary denmesi de cabası.. Bir bu skine bak bir de Zenyetta'nın Ifrit'ine bak, Roadhog'un Kızıl dereli skinine bak. Cidden..


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.