Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare betasını oynadık!

Serinin yeni oyunu bekleneni verebiliyor mu?

Hürcan Köse - 24.10.2016 10:34
Hürcan Köse - 24.10.2016 10:34
Geçtiğimiz haftasonu Call of Duty: Infinite Warfare'in PlayStation 4 ve Xbox One'a özel betası indirmeye açılmıştı. Ben de Cumartesi günü hem betaya gireyim, hem de canlı yayında oyuna dair sorularınızı yanıtlayayım diye yaklaşık iki buçuk saatlik bir Twitch yayını yaptım. Eğer yayına katılamadıysanız aşağıdan bir tekrarını izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun şimdilik gördüğüm kadarıyla Black Ops 3'ten farklı herhangi bir şey sunmuyor. Bazı isim ve tip değişiklikleri dışında her şey aynı. Elbette bu iyi veya kötü bir şey değil ancak değişen hiçbir şeyin olmaması bazı oyuncular için 'eh o zaman niye yeni oyun çıkarıyorsunuz?' sorusunu akıllara getiriyor olabilir. Haklısınız, ne yalan söyleyeyim. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu ve bunun gibi soruların çoğuna yayında cevap vermeye çalıştım. Haftasonları Twitch üzerinden yapacağımız oyun yayınları devam edecek. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

www.twitch.tv üzerinde  adlı kanaldan canlı video izleyin
yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 24.10.2016 22:03 (0)
en sevdiğim serilerden biri cod idi fakat çok bozdu. seneye vietnamda geçen oyun çıkarsa ortalığı dağıtacaktır ama.
MK Okuru, 24.10.2016 11:35 (0)
Battlefield 1 in team death match modu 12 ye 12 olmuş. Bunca zaman 32 ye 32 olan en sevdiğim multi modunu katletmişler !!! Olacak iş değil
MK Okuru, 24.10.2016 12:31 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.