Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare lansmanı yapıldı

Oyunun Türkiye lansmanı yapıldı

Ersin Kılıç - 05.11.2016 12:24
Ersin Kılıç - 05.11.2016 12:24
Call of Duty’nin heyecanla beklenen yeni oyunu Infinite Warfare, 4 Kasım’da The Game for Big Kids’de gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtıldı. Etkinlikte, medya mensupları ve youtuber’lar bir araya gelerek oyunu oynama şansı elde etti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Etkinliğe Cosplayerlar renk katarken, DJ performansı ve Photobooth alanı ile katılımcılar keyifli vakit geçirdiler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Monster Energy’nin enerji içecekleri ile sponsor olduğu basın lansmanında Activision Ürün Sorumlusu Merve Gül “CoD tarihinde bir ilk olarak hem dünyada hem de yerçekimsiz ortamda yapılacak savaşlar, uzay cepheleri oyuncuya daha çok kontrol ve otonomi sağlayacak. Oyunu daha da zevkli hale getiren yan görevlerle, loading screen olmadan, aksiyonun bitmeyeceği ve gamepad’i elinizden bırakamayacağınız bir oyun sizi bekliyor” şeklinde konuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Call of Duty: Infinite Warfare evreninde, gezegenimiz artık hızla artan popülasyona ve sanayileşmeye dayanamayarak sakinlerine yetmemeye başlıyor. Bunun üzerine dünya halkı diğer gezegenlerde kolonileşerek oralardan maden ve yakıt elde etme yoluna gidiyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

SINGLE PLAYERBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hikaye bu evrede atmosferin dışına çıkarak güneş sistemine taşıyor. Oyuncular klasik CoD mantığıyla iki ayrı cephede mücadele edebiliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

-          Kaptan Reyes olarak dünyanın son savaş gemilerinden Tier 1’ın dümenini devralıyoruz.
-          Amiral Kotch olarak The Front adında ayrılıkçı ve dünya’ya egemen olmak isteyen faşist bir grubu komuta ediyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Savaş gemileri de uzay savaşlarında kilit bir rolde.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

-          Retribution bizim evimiz. Tayfamıza ev sahipliği yapan, dünyadan uzaya yoldaşımız. Hikaye boyunca bizim için çok önemli olacak ve biz de onu korumakla sorumlu olacağız.
-          Jackal adında savaş jetini de kontrol edebileceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

MULTIPLAYERBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

CoD oyunculara silahlarını ve teçhizatlarını kişiselleştirme imkanı sunan bir oyun olarak biliniyor. IW bu kişiselleştirmeyi daha ileri götürerek daha da gelişmiş savaş araçlarıyla geliyor. Rigler, ileri teknoloji ekipmanlar ve kişiye özel prototip silahlarla oyuncular bunları istedikleri gibi kombin etme gücüne sahip oluyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

BO3 gibi akıcı ve momentum bazlı formatıyla her saniyenin önemli olduğu bu mod, oyuncuya daha derin ve heyecanlı bir deneyim vadediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Multiplayer modunda 6 farklı Rig bulunuyor. Her rig ayrı Payload denen silah veya kalıcı yetenek ve Trait denen anlık yeteneğe sahip. Bu Payload ve Traitleri oyuncu istediği gibi kombin ederek karakterini daha da özelleştirebiliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Multiplayer modunda takım halinde savaşmayı daha da çekici hale getiren,  Japonya’nın kalabalık şehirlerinden asteroidlere uzanan genişletilmiş haritalar da mevcut.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.CO-OPBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyuncular Co-op modunda ise zombilerle karşılaşıyor. 80li yıllarda bir lunaparkta, çözülmeyi bekleyen sırların peşinden koşarken zombilere, katil palyaçolarla ve daha fazlasıyla da baş etmeye çalışıyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

MODERN WARFARE REMASTEREDBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Tarihin en popüler oyunlarından, ödül avcısı Call of Duty: Modern Warfare remastered versiyonuyla geri dönüyor!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2007 çıkışlı Call of Duty: Modern Warfare deneyiminizi en üst düzeye taşıyacak olan Remastered Edition günümüz teknolojisiyle harmanlandı ve yüksek kaliteyle oynanmaya hazır hale getirildi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha gerçekçi görüntü, daha iyi ses, daha dinamik oynanış, fakat klasik multiplayer sistemi ve en sevilen 10 haritayla gelecek olan oyun sevenlerine görsel bir şölen vadediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

En özel ve güçlü modern silahlarla donanmış oyuncular dünyayı tehdit eden sahtekar bir düşman grubuna karşı hareket edecek. Amerikan donanması ve İngiliz SAS komandoları; tuzaklar ve virajlarla dolu hikayede sofistike teknoloji, üstün silah gücü ve koordine hava-kara saldırılarıyla hız çeviklik ve doğru iletişimle zafere ulaşmaya çalışacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Basın Bülteni
yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 09.11.2016 22:22 (0)
Evet aynen otonomi sağlıyor tabii.. Martin Henry i açmama son bir level kaldı oyun muhteşem, fifa 17 oynamayı bile bıraktım 21 ekimden beri oynadığım tek oyun. Böyle bide bloodborne oynamıştım ;)
MK Okuru, 06.11.2016 18:03 (0)
Seviye: 0
levis, 06.11.2016 16:07 (0)
Multiplayer oynamayan biri olarak bir oyuna 200-250 TL veremem. Haliyle gene internetden indirip oynadım. 6-7 saatte oyun bitti. Lansmanla uğraşacaklarına içinde multiplayer seçeneği olmayan ucuz bir versiyonu çıkaraydılar.
MK Okuru, 06.11.2016 15:18 (0)
Böyle iğrenç bir oyunun neden lansmanını yapıyorsunuz abi gelmiş geçmiş en iğrenç oyun bu başka oyunun lansmanını yapamazmıydınız. Mesela pfs oyunlarının tanrısı battlefield 1.
MK Okuru, 06.11.2016 11:26 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.