Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'den PS4 Pro'ya özel yeni video

Hadi bakalım...

Furkan Sakoğlu - 08.09.2016 10:25
Furkan Sakoğlu - 08.09.2016 00:29
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Oyuncular Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise PlayStation 4 Pro'nun tanıtımı şerefine oyun içerisinden yeni bir oynanış videosu yayımlandı. PlayStation 4 Pro'ya özel olarak 4K desteği ile hazırlanan Infinite Warfare'in yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.09.2016 14:07 (0)
Pc kullanıcı 4k 30 fps alabilmek için 1 pro parasından fazla veriyor sadece ekran kartına. Pro coşacak, coşturacak.
MK Okuru, 08.09.2016 11:40 (0)
Bu sefer guzel bir singleplayer modu olcak gibi. ( olmayada bilir cod bu belli olmaz)
MK Okuru, 08.09.2016 10:32 (0)
ne farkı var pro cop olacak kulandımız ps4 hepsınden ıyı bıde pro bızım ulkede 2000 asası olmaz ps4 olmayan ıcın alınabılr ama 0olanlar ıcın gereksız upscale dıyorlar utanmadan bıde 30 fps de olcak dıyolar az bı fark ıcın degmez blue ray da yokmus ps5 cıkar 2 seneye max o zamana kadar ps4 akar

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.