Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'den çoklu oyuncu fragmanı

Oyundaki karakterlere göz atıyoruz

Hürcan Köse - 12.10.2016 14:17
Hürcan Köse - 12.10.2016 14:17
İlk tanıtımı ile bizden artı puanı alan ve oldukça ilgi çekici görünen Infinite Warfare için bir yeni çoklu oyuncu fragmanı daha yayınladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu kez oldukça kısa olan fragmanda altı farklı donanım seçeneğini görüyoruz. Her biri karakterlerimize farklı özellikler ve farklı savaş tipleri ekleyen bu donanım seçenekleri direkt olarak oyunun çıkışında erişilebilir hale gelecek. Daha sonra DLC yoluyla yeni donanım seçeneklerinin de geleceği tahmin ediliyor. Şimdilik oyunun çıkışı ile beraber oynanabilir halde karşımıza çıkacak olan savaş donanımları: Warfighter, Stryker, Phantom, Merc, FTL ve Synaptic. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Her bir donanım kendine has üç çeşit ekipmana sahip. Bir silah, özel bir yetenek ve üç yan özellik. Aslında bu donanımları daha önce Black Ops 3'te de gördük. Tek farkı ismiydi. Orada direkt olarak karakter sınıfı diye geçiyordu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu cuma PlayStation 4'te başlayacak olan betada sadece Warfighter, Merc ve Synaptic donanımları açık olacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.