Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'den saf çoklu oyuncu oynanış videosu

Tertemiz, pür pak oynanış videosu...

Furkan Sakoğlu - 08.09.2016 11:32
Furkan Sakoğlu - 08.09.2016 11:31
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni yayımlanan videoda ise oyunun çoklu oyuncu kısmı herhangi bir yorum veya kesinti olmaksızın bizlere sunuluyor. Oynanış olarak klasik Call of Duty oyunlarından farklı olmayan Infinite Warfare'in yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (28)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.09.2016 04:48 (0)
mw4 te oyun atağa kalkar bf1 i tokat manyağı yapar tabi sağlam senaryo şart. Multide bf den iddialı oyun düşünmüyorum.
MK Okuru, 08.09.2016 14:02 (0)
call of duty kendini ghosttan sonra bitirdi dirilmesi için MW4 yada BO3 günümüz konulu olması gerekiyor onun haricinde boş ve çöp
MK Okuru, 08.09.2016 12:37 (0)
Şu rezilliği muhtemelen MW1 Remastered için alacağım.. Bu seri ile Activision benden bir daha para yolamaz demiştim ama yine becerecekler bu gidişle.
MK Okuru, 09.09.2016 00:27 (0)
Steam'deki F2P oyunlar gibi duruyor cidden yazık. Hala daha MW oynuyorum ben.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.