Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'e küçük ödemeler geliyor

Activision sen naber ya!?

Furkan Sakoğlu - 15.11.2016 12:24
Furkan Sakoğlu - 15.11.2016 12:23
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bugün ise hali hazırda Activision'ın çizilmiş karizmasını daha da çizecek bir haber geldi. Sony PlayStation Store'da gözüken bilgiye göre Call of Duty: Infinite Warfare'e çok yakında küçük ödemeler eklenecek. Bu sayede Black Ops III'te olduğu gibi oyun içerisinde sürpriz kutular satın alabileceğiz. Ancak Call of Duty: Infinite Warfare'de kutulardan çıkan silahların, normal silahlardan daha güçlü olması dolayısı ile yapım, yoğun bir şekilde P2W eleştirileri alacak gibi gözüküyor. CoD Points'leri ücretleri ise şu şekilde olacak:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

  • 200 CP for $1.99 USD
  • 1100 CP for $9.99 USD
  • 2400 CP for $19.99 USD
  • 5000 CP for $39.99 USD
  • 13000 CP for $99.99 USD

yorumlar (13)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.11.2016 02:19 (0)
ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan callof
ne güldüm furkan
Seviye: 2
ZoDi, 16.11.2016 09:19 (+1)
250,00 TL ver oyun al, sonra micro transaction yani 'küçük' ödemelerle skin ve daha güçlü silah al ki 250,00 TL verdiğin oyun P2W'e dönsün. İşin kötü tarafı para verip alacaklar. İşte biz oyuncu milleti böle salak olursak, ses çıkarmaz tepki vermez onca para verdiğimiz oyunda adam öldürmeyi beceremeyince para verip yeni silah alırsak,bunu normal sayarsak onlarda bunu kullanır...
Seviye: 0
grsl, 15.11.2016 13:31 (0)
bir cod fanı olarak bir fps sever olarak oyun dünyasının iyice berbat para kan emen vampir sistemine dönüştüğünü görmekten acı çekiyorum bunun sorumluları tabiki tüketim çılgınlığı yapan insanlar bu günden sonra korsana hep destek tam destek veriyorum para çöpten toplanmıyor bazı crakerlar oyunların multiplayerlarını dahi kırıyor artık bu rezaleti artık kaldıramıyorum merlin kazanı ekibide azıcık insafa gelsin artık denuvo sistemi yine "malesef" korsana yenik düştü diye tabirler kullanmasın haberlerinde yer vermesin bu sözleri asgari ücretin 4/1 satılan oyun fiyatları ve bu düzenbazlık sistemlerini görüyorsunuz alın işte rezalet ortada zaman gelicek crackerlar bu sistemlere rezaletlere karşı dahada güçlenecek oyun firmaları ozaman geldiğinde neler yapacak acaba
Seviye: 0
OyunMeraklısı311, 15.11.2016 22:46 (0)
( TF2'yi bilmeyenler 2. paragraftan itibaren okusun. )


"TF 2 mi bu Allah aşkına ?" Diyecem de kutudan çıkan daha güçlü oluyorumuş TF 2'de bile "Katliam Mükemmel Server Katili falan filan... İşaret fişeği" bile fiyatı ucuz değilken ve hiç bir özelliği yokken burada ?


Keşke MW2'deki gibi skin koysaydık. Ne kadar HS atarsak yeni skin açılıyordu. Nerde o eski günler ...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.