Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in BETA boyutu belli oldu

İndirme bugün başlıyor

Furkan Sakoğlu - 13.10.2016 14:58
Furkan Sakoğlu - 13.10.2016 11:31
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yarın PlayStation 4 Beta'sı başlayacak olan Call of Duty: Infinite Warfare'in ön yüklemesi de bugün açılıyor. Activision'dan yapılan açıklamaya göre Call of Duty: Infinite Warfare'in ön yüklemesi tam 19 GB olacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.10.2016 10:40 (0)
düşürecegim elit silahlarla nuubları öldürmesi pek zevkli olacaga benziyor .
MK Okuru, 14.10.2016 04:28 (0)
Oyunu alan herkese değil,deluxe sürümü alınca veriliyor Mwr yani hediye değil parayla almış oluyoruz.Ayrıca "Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri..."derken kuşkusuz ifadesi yersiz kullanılmış zira satış rakamları nicel olduğu için kuşkulu-kuşkusuz gibi subjektif sözcükler yersiz..
MK Okuru, 13.10.2016 16:42 (0)
pc oyuncularına çok ayıp ettiler geçen sene ne güzel bo3 betasını aw e sahip olanlara otomatik olarak gelmişti bu sene tırt
MK Okuru, 13.10.2016 16:26 (0)
bu grafiklere 100 gb boyut biçmişler yüzsüzlük ne boyutlara ulaşmış

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.