Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'ın E3 ve ComicCon grafik karşılaştırma videosu

Downgrade mi!?

Furkan Sakoğlu - 25.07.2016 13:35
Furkan Sakoğlu - 25.07.2016 13:35
Bilim kurgu temalı Call of Duty'den sıkılan oyuncular, serinin yaratıcısı Infinity Ward'dan 2. Dünya Savaşı temalı bir yapım beklerken, hayal kırıklıkları eşliğinde tanıtılan Infinite Warfare, YouTube üzerinde en beğenilmeyen 10 fragman arasına girmişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapım her ne kadar başarılı ve akıcı dursa da, oyuncuların Call of Duty isminden büyük beklentilerinin olması karşısında yeterli olmayan Infinite Warfare, görünüşe bakılırsa bir skandala daha imza atmış olabilir. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

E3 2016 tanıtım fragmanından sonra, ComicCon'da yayımlanan oynanış videosu arasında ciddi grafiksel farkların olması, oyuncular tarafından yoğun eleştirilere maruz kalacak gibi gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte ComicCon ve tanıtım fragmanı arasındaki grafiksel farkları ortaya koyan yeni video:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (13)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 25.07.2016 14:22 (0)
Eee... Şimdi adamlar ne yapsın? Bir kısım 1. Dünya savaşı istiyor (sıkılmadılar mı lan azıcık yaratıcı olun) bir kısım günümüzde geçsin diyor. Bir kısım da bilim kurgu istiyor. Peki bu adamlar ne yapsın? Bir yılda 10 oyun mu çıkartsınlar?
MK Okuru, 26.07.2016 00:21 (0)
Oyun gayet güzel duruyor bu kadar eleştiri alması aşırı saçma sırf gelecek temasından gidiyor diye çok eleştirdiniz o zaman sadece dünya savaşı ve günümüzde geçsin oyun sonra yok efendim sıkıldık artık yeter demeyin.
MK Okuru, 26.07.2016 (0)
Zamanı değiştirmişler, eleştirenlerde sazan gibi atlamış ,birinde güneş ışığı var,birinde ay ışığı var
MK Okuru, 25.07.2016 23:50 (0)
Grafikler gerçekten mükemmel olmuş, bu kadar gerçekçilik beklemiyordum. Birde Çöpfield 1'in grafiklerine bak iğrenç :D
MK Okuru, 25.07.2016 19:50 (0)
Gölgeler kesinlikle downgrade yemiş, ışıklandırmalarda yemiş gibi görünüyor ama günün saati değişmiş onla ilgisi (belki) olabilir. Buna karşın atmosferi çok daha iyi olmuş, piknik havasından çıkmış diyebilirim. Ama öyle yada böyle almayacağım. Ama sıkılmayan için oynanışı hep eğlenceli bir oyun Cod.
MK Okuru, 25.07.2016 15:47 (0)
Çok bir fark yok arada. Bazı sahneler ilke göre kötü olsa da bazıları da daha iyi gözüküyor. Ama bf1 forever

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.