Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in Sabotage DLC'sinden video geldi

Başladık yine...

Furkan Sakoğlu - 21.12.2016 12:55
Furkan Sakoğlu - 21.12.2016 12:55
Son yıllarda Activision baskısı ile gelen gelecek temalı Call of Duty'ler, oyuncular tarafından her seferinde yerden yere vuruldu. Ancak Activision'ın inadı mıdır nedir bilinmez, yine, yeni ve yeniden karşımıza Infinite Warfare'le çıktı Infinity Ward. Tabii ki oyuncuların sesinin dinlenmemesi, oyunun satışlarına da yansıdı ve serinin tarihi boyunca gördüğü en düşük satış rakamları karşımıza çıktı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan güncellemeler ile oyun dengelenmeye çalışılsa da, oyuncu sayısı bakımından Call of Duty: Infinite Warfare istenen seviyenin çok ama çok altında. Konuya dönecek olursak, Call of Duty her yıl olduğu gibi karşımıza 4 yeni DLC ile çıkmaya hazırlanıyor. Her DLC içerisinde de yine her yıl olduğu gibi 4 harita geliyor ve her bir DLC neredeyse bir oyun fiyatına satılıyor. Gelecek olan ilk DLC'nin ismi ise Sabotage olarak belirlenmiş. Sabotage DLC'sinin ilk videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.12.2016 22:56 (0)
furkan bey başlığa bakınca dlc yi anlatacaksınız sanıyoruz da siz hala codu kötüleme derdindesiniz.yani siz codu kötüleseniz ne olur.bıktık artık,iyisi ile kötüsü ile oyun çıkmış daha neyi kurcalıyorsunuz bu kadar.şu yazıyı önceki yazılarınızla karşılaştırın papağan gibi aynı şeyleri söylüyorsunuz
Seviye: 5
warehouseman, 21.12.2016 14:31 (-1)
Serinin bu hale gelmesini keyifle izliyorum son oyun hariç diğer tüm oyunları satın almış biri olarak.
Hangi kulvarda olursan ol,eğer üretici isen tüketicinin isteklerini dikkate alacaksın.Umarım seneye çıkaracakları oyunda biz oyuncuların istekleri göz ardı edilmez,yoksa şu oyunun satış rakamlarını mumla arayacaklar.
Neyse ben BF1 oynamaya devam edeyim.
NOT: En az 5 eksileme bekliyorum o troll kimse.
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 21.12.2016 18:59 (0)
Çöp ettiniz seriyi artık hiç kimsenin umrunda olmayan bir oyun haline geldi koskoca CoD bu saatten sonra bu oyun motoruyla bir daha CoD çıkarırlarsa tamamen tarihe gömülür

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.