Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in Windows Store sürümü Steam'le uyumsuz

Aman diyelim satın alırken dikkat

Furkan Sakoğlu - 04.11.2016 09:35
Furkan Sakoğlu - 04.11.2016 09:34
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare'in Remastered sürümü hediye ediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün resmi olarak satışa sunulan Call of Duty: Infinite Warfare'den ilginç bir haber ortaya çıktı. Oyunun PC platformunda satın alınabileceği Windows Store sürümü, ne yazık ki Steam sürümü ile uyumlu değil. Yani eğer oyunu Windows Store'dan satın alırsanız, Steam'deki arkadaşlarınızla oyunu oynayamıyorsunuz. Oyunu Windows Store'dan satın almayı düşünen okurlarımızın bundan vazçgeçmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü çok büyük ihtimalle oyunun Windows Store üzerindeki oyuncu sayısı, oldukça az olacaktır.
yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 5
skulaksiz, 05.11.2016 22:56 (0)
Arkadaş insanları bilgilendirmek için böyle bir haber yapılabilir, yararlıdırda bence ama "Oyunu Windows Store'dan satın almayı düşünen okurlarımızın bundan vazçgeçmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz" ne demek? Bu kadar amatör olunmaz.
MK Okuru, 04.11.2016 18:38 (0)
MK Okuru, 04.11.2016 18:11 (0)
aylardır yazıyorsunuz ve düzeltmekten bıktım. Alan herkese falan hediye edilmiyor modern warfare. Yalnızca belirli sürümlerde ki o sürümler 250tlden başlıyor
MK Okuru, 04.11.2016 13:23 (0)
Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken mi?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.