Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'ın fragmanı "dislike" rekoru kıdı!

CoD için tehlike çanları çalıyor, hem de çok gürültülü bir şekilde

Emin Çıtak - 04.05.2016 14:30
Emin Çıtak - 04.05.2016 14:30
Call of Duty duyuruldu duyurulmasına ama fark ettiniz mi bilmiyorum, insanlar sadece Modern Warfare Remastered için heyecanlanıyorlar. Infinite Warfare ise şimdilik ucuz bir Halo taklidinden daha ötesi gibi de görünmüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eh, hayranlar bu kez tepkilerine gerçekten koymuş gibi görünüyorlar çünkü YouTube üzerinden yayımlanan Duyuru Fragmanı Dislike (beğenmeme) rekoru kırdı. Hatta ve hatta henüz iki gün geçmesine rağmen fragmanın beğeni rakamlar beğenmeme rakamlarının hayli aşağısında kaldı. Güncel durumda 154 bin beğeni varken, beğenmeme sayısı 192 bini geçmiş durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Activision muhtemelen her şeyin farkında ve Modern Warfare’ı ayrı olarak satmayacak olmasının sebebi yeni oyuna yeterince güvenmemesi olabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (46)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 07.05.2016 03:13 (0)
Ben yılların :) call of duty oyuncusuyum fakat şu görüntü kendi oyuncularını aldatmaktan başka bir şey değil.

Gerçek call of duty hayranları bu oyunu tenkit eder bu oyun ne call of duty'e yakışır nede bulunduğumuz zamana.

Görülen şu ki bu yıl Activision büyük bir tokat yiyecek..
Seviye: 2
andelix, 06.05.2016 11:33 (0)
Activision sana buradan sesleniyorum...kendini afettirmek istiyorsan destiny i pc ye getir.bunu ozur olarak kabul ederiz.
Seviye: 3
ozan86, 06.05.2016 10:12 (0)
Her oyunu call of duty adı ile çıkarmak zorundalar mı ?

Assasin's Creed gibi. Mesela Black Flag adıyla Assasin's Creed yapacaklarına korsan temalı oyun yapsalar çok daha fazla beğenilirdi. Çünkü Witcher 3 de bile fırtınalı havada denizde fırtına olamıyor iken Black Flag oyununda oluyor. Eleştiriyoruz ama hem açık dünya hem de denizde fırtına olabilen bir mekaniği vardı oyunun.
MK Okuru, 04.05.2016 16:13 (0)
Böyle bi haber olmadan oyunu yerden yere vursaydik burdakiler bizi topa tutardı ama elin gavuru begenmeyince haklilar tabi gibi yorumlar gelir biz türküz çünkü daha birbirimizi sevmeyi beceremedigimiz için başkaları bişey deyince takdirle karsiliyoruz.
MK Okuru, 06.05.2016 01:15 (0)
Birazcık akılları varsa seneye mw2 remastered yaparlar 2010 daki o hype ı yakalamaya calısırlar
MK Okuru, 06.05.2016 00:20 (0)
Burda bütün suç oyunu oynayan kemik tabanda!!!!azıcık oyun oynama zevkinizi yukseltseydiniz adamlar böyle rezil bi fragmanla sizi enayi yerine koymazdi..her çıkan oyunu fanboyluk yapıp alırsanız sonuç bu olur canlarim :-) :-):-)
Seviye: 5
ultrAslan, 05.05.2016 23:34 (0)
Aslında fragman başarılı gerçekten. Güzel gözüküyor oyun. Ama işte oyunun kendisi her ne kadar güzel gözükse de bana bir o kadar da ruhsuzlaştırılmış izlenimi verdi. Oyun çok ruhsuz duruyor. Tamam görseller ve video güzel etkileyici ama beni heyecanlandırmaya yetmedi. Yani ben izlerken heyecanlanmadım. Çünkü son oyunlarda hep aynı şeyi görmekten heyecan falan bırakmadılar adamda. Dediğim gibi oyun çok ruhsuz duruyor. Başka da diyebileceğim bir şey yok. Zaten en son aldığım Call of duty oyunu "Ghost"tu. Daha o günden beri 2 yeni oyununu da almadım. Çünkü benim ilgimi çekmedi ve heyecanlandırmadı. Online desen zaten ne farkı var. Her oyunda üç aşağı beş yukarı aynı şeyler. Neyse bu olay umarım yapımcıya bir tokat niteliğinde olur. Artık daha farklı şeyler sunmaları gerek...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.