Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in ilk DLC'sinin çıkış fragmanı yayımlandı

Sabotage DLC'sine yakından bakıyoruz

Furkan Sakoğlu - 31.01.2017 15:35
Furkan Sakoğlu - 31.01.2017 15:35
Bir zamanların en çok sevilen ve en çok satan, ancak Activision'ın gelecek teması konusundaki ısrarı yüzünden eski şaşasını kaybeden oyunu Call of Duty, Infinite Warfare ile hem eleştirmenlerden hem de oyuncular hayli kötü yorumlar almıştı. Her yıl aynı oyunu cilalayarak karşımıza getirme ile suçlanan yapımcılar, büyük ihtimalle bu yıl gelecek olan Call of Duty ile bizleri yeniden geçmişe götürecek.

Bugün ise Infinite Warfare'in yeni DLC'si Sabotage için çıkış fragmanı yayımlandı. Oyuna 4 yeni harita ekleyecek olan yeni DLC, Modern Warfare 2'nin sevilen haritası Afghan'ın modern sürümünü de Mars'ta yeniden canlandıracak. 15$ fiyat etiketine sahip olan yeni DLC'nin çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
matrix, 02.02.2017 09:27 (0)
Oyun çok güzelde, dronlar, taretler, havadan ates eden araclar, robotlar felan aşırı güçlü karşı saldırı yapma sansı bırakmadan tek geçiyorlar. Bunlar olmasa denge oturur. Vede black ops3 e gore cok daha gelişmiş daha dengeli olmuşta çok rahat diyebilirim.
MK Okuru, 31.01.2017 23:07 (0)
Kesin geçmişe götürecek diye bişey yok gene getirirler 2132 yılında geçen bi oyun görürsünüz

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.