Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'ın ilk fragmanı geldi!

Call of Duty: Star Wars da diyebiliriz...

Furkan Sakoğlu - 02.05.2016 11:36
Furkan Sakoğlu - 02.05.2016 11:35
Geçtiğimiz günlerde yayımlanan kısa videolar ve sızıtılar ile ortaya çıkan yeni Call of Duty'nin ilk fragmanı bugün Netflix benzeri bir platform olan Hulu üzerinden yayımlandı. Sızıntıları doğrulayacak şekilde uzak gelecekte geçecek olan yeni Call of Duty'nin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (23)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.05.2016 14:10 (+1)
Şuan hangi firma 1. veya 2. dünya savaşı zamanını konu alan iyi kalite bir fps yaparsa o firma parayı kıracak ve piyasayı domine edecek çünkü hem bf hem cod oyuncuların istediğini vermekten çok uzakta.Aslında rekabete 3.firmanın girmesi için çok iyi bir fırsat.
Seviye: 0
BulakBey, 04.05.2016 13:12 (0)
Bilim Kurguya en uzak toplumlardan biri Türkiyedir. Hem film sektöründe hem oyun sektöründe bilim kurguya toplum olarak uzağız. Ama bu demek olmuyorki diğer ülkelerde öyle olsun. 2.Dünya savaşı isteyen Wolfenstein oynayabilir.Adamlar yıllar geçtikçe gelecek konseptine daha yatkın oluyorlar. Bu firmada böyle bir firma kardeşim. Her sene 2. Dünya savaşı hayalinden bi kurtulun artık.
MK Okuru, 02.05.2016 22:59 (0)
Eskiden cod aw ye yaptigim yorumda oyun iyice haloya dönüyor diye saka yapmistim ama Bu sefer cidden sacmalamislar oyun cidden haloya borderlads a destiny e gidiyor artik sasirmam cod serisi star warsla birlesiyor denilse.
MW <3
Seviye: 1
Masters, 02.05.2016 19:06 (0)
Yillardir düzgün fps oyunu oynayamıyoruz. Yeter ya artık. Başlarim geleceğinize de robotunuza da uzayınıza da. Vallahi yeter artik ya. Iyisi mi Battlefield 5 almak bu sene. Bu rezillere para kazandirmamak lazim. En azından star wars çakmasi oyunlar yapmiyor Dice.
MK Okuru, 02.05.2016 18:55 (0)
Ya bu nedir ya? Gerçek silahların olduğu bir savaş oyunu neden yapmıyorlar? Var zaten diyeceksiniz ama bence insan iyi olduğu bir bölümde kendini geliştirmeli. Böyle uçmamalı.
MK Okuru, 02.05.2016 12:26 (0)
Call of Duty: Mars'ın Kılıcı çıkar artık ilerleyen yıllarda :) Sonra Call of Duty: Evrenin Yükselişi, sonra Call of Duty: Güneşin Yolu diye devam eder. Yani artık iyicene COD'u yerin dibine soktular. Takmışlar abi adamlar geleceğe ama oyun satılıyor mu satılıyor niye vazgeçsinler ki ...
MK Okuru, 02.05.2016 13:37 (0)
ister bf olsun ister cod gerçekcilikten uzak ekipman silah araç vs olduğu sürece almamda oynamamda. cod iyicene zıvanadan çıktı umarım bf aynı hatayı yapmaz :(

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.