Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in ön sipariş rakamları açıklandı!

Serinin geleceğe gitmesi yerine, kesin olarak geleceğini düşünmesi gerekiyor

Deniz Aslan - 06.06.2016 01:06
Deniz Aslan - 06.06.2016 01:05
CoD: Infinite Warfare'in tanıtımı yapıldığı günden bu yana olumsuz eleştiriler almaya devam ediyor. Oyuncular tarafından büyük tepkilere maruz kalan Infinite Warfare'in ön sipariş rakamları açıklandı. Açıklanan rakamlarda görüyoruz ki, serinin artık geleceğe gitme yerine, ekipçe oturup Call of Duty'nin geleceğini düşünmesi gerekiyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Video Game Chartz adlı internet sitesi tarafından açıklanan ön sipariş rakamları bir önceki Call of Duty oyunu olan, Black Ops 3 ile arasında dağlar kadar fark olduğu görüyoruz. Halbuki Call of Duty gibi efsanevi seriyi bu hallerde görmek, FPS oyuncuları cidden üzüyor. Aşağıda görebileceğiniz ön sipariş rakamları Activision'da işlerin pek yolunda gitmediğini gösteriyor açıkcası. 14 Mayıs tarihine kadar alınan ön siparişleri paylaşan site, 30.000 civarı Xbox One ve 33.000 civarı PlayStation 4 kullanıcısı Infinite Warfare'i ön sipariş vermiş olduğunu belirtmiş.
 
Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım 2016 tarihinde, PC, Xbox One ve PlayStation 4
kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım E3 2016'da derinlemesine tanıtımı yapılacak olan serinin yeni oynunu, yine istediği gibi bir sonuç alamazsa sırtını düzeltmesi çok zor görünüyor.
yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.12.2016 04:46 (0)
abi oyunun single player modunu oynadım ve bitirdim bu kadar kendini tekrarlayan ve sıkıcı bir oyun görmedim bitsede kurtulsak dedirtiyor oyun oyunda hiç etkileyicilik yok çok sıradan bir oyun olmuş.
MK Okuru, 04.12.2016 04:46 (0)
abi oyunun single player modunu oynadım ve bitirdim bu kadar kendini tekrarlayan ve sıkıcı bir oyun görmedim bitsede kurtulsak dedirtiyor oyun oyunda hiç etkileyicilik yok çok sıradan bir oyun olmuş.
MK Okuru, 11.06.2016 12:18 (0)
Ubisoftun farcry ve assassins creed inekleri varsa Activisonunda cod inekleri vardır. En son mw2 ile bu seri bitmiştir. Ek olarak mw3 infinity warddan en önemli 2 isim ayrılıp ea altında respawn entertainmenti yapıp titanfalı yapmıştır. Cod gibi oyun bekleyen varsa respawn entartainmenti takip etsin
MK Okuru, 06.06.2016 14:08 (0)
o ön sipariş veren 33 bin kişiyi tek tek bulup dövmek isterdim. boykot edelim şu firmayı da akılları başlarına gelsin arkadaşlar!
MK Okuru, 06.06.2016 12:24 (0)
Yav COD'a giydirelim de kimse COD'a giydirirken BF'yi yüceltmesin. BF4 çıktığında oyun oynanmıyordu be arkadaş neyin fanboyluğunu yapıyorsunuz. Hala buglar var oyunda, COD en azından yaptığı işi düzgün yapıyor şuan gir multiplayer'ına hiç beklemeden hatayla karşılaşmadan oyununu oynar çıkarsın.
MK Okuru, 07.06.2016 13:38 (0)
Kardeş türkçe yazmayı öğren hele bune başınbi yerde sonu biyerde sanki bir yersen araklanmış gibi.
MK Okuru, 06.06.2016 15:15 (0)
bu oyunu neden beğenmediler anlayamıyarum yaa babamla ps4e sipariş verdik aldık. bf 1 çok sıkıcı oluyor ben şahsen her yıl cod alırım hep oynarım çok güzel bir oyun zaten, okul öğretmenimde istedi ona da alıcam

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.