Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare'in yeni güncellemesi yayımlandı

Lobi sorunu düzeltildi

Furkan Sakoğlu - 02.12.2016 09:23
Furkan Sakoğlu - 02.12.2016 09:22
Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan ve tanınan serilerinden biri olan Call of Duty, son yıllarda sürekli olarak kullandığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalıyor. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward'dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal haline gelmişti. YouTube'un en beğenilmeyen ilk 10 videosu içerisine giren yapımın fragmanı, satış rakamları ile de Activision'ın boynunu büktü.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bugün ise oyunun yeni güncellemesi konsollar ve PC platformu için yayımlandı konsollar için 1.3 GB, PC için ise 800 MB boyutunda olan güncelleme ile oyuncuların lobi kurarken veya oyun ararken yaşadığı sorunlar giderildi. Bu sayede oyun bulmak konusunda daha sorunsuz bir hale gelen Infinite Warfare, küçük çaplı 100'den fazla sorundan da arındırıldı. Call of Duty: Infinite Warfare'in yeni güncellemesini konsollarınız veya Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.12.2016 10:18 (0)
Advanced warfare hariç (sola sağa Zıplamalı oyun mu olur la) tüm seriye sahibim. Cod'u bitiren iki şey; çok kötü optimizasyon ve önlenemeyen legal hack. Bunlardan başka sorunu yok aslında serinin. Şundan gayet eminim; infinite, black ops3, advanced warfare ve ghosttan iyi bunu inanın.
Seviye: 5
warehouseman, 03.12.2016 09:15 (+1)
Yeni güncelleme ile bu oyun 5 saniye sonra kendi kendini imha eder umarım.
Seviye: 3
makaleLe, 02.12.2016 20:39 (0)
Sorun cozulmedi ya lobi yine mac bulmuyo geri gelion tekrar deniyon 2 saniyede mactasin
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 02.12.2016 19:00 (0)
Ah Acti ulan Acti güzelim sriyi ne hallere getirdin son yıllarda Acti ve Ubi kadar kötü şirke yok heralde Acti yaklaşık 15 senelik oyunu bitirdi Ubi ise her oyunu daha çıkmadan bitiriyor ama son yıllarda en kötüsüde Division oldu 2008 den beri yapılan daha doğrusu Snowdrop engine yi bitirdiniz lan resmen gerçi survıval ile biraz olsun daha iyi oldu ama yok mu arkadaş şöyle gta 5 deki redux gibi watch dogstaki theworse gibi grafik modları yapın bir tane şu division a ulan be
MK Okuru, 02.12.2016 15:30 (0)
arkadaş her yeni oyunda şu lobi sorunu var 20 tane oyun oldu çıkarmadan çözün şunu

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.