Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'da Multiplayer seçenekler bulunacak!

İşte güzel haber diye buna denir!

Emin Çıtak - 29.04.2016 16:14
Emin Çıtak - 29.04.2016 16:13
Call of Duty bu aralar hayli konuşuluyor ve bunun iyi bir sebebi var. Geliştirme koltuğunda bir kez daha Infity Ward var ve kendilerini kanıtlamaları gerekiyor. Özellikle Modern Warfare’ından sonra hazırladıkları Ghost oyuncular tarafından çok eleştirilmişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şimdi ortaya çıkan bir görsele göre Modern Warfare Remastered hakkında en merak edilen noktalardan biri de belli oldu. Oyunun senaryo modu haliyle bulunacak ve ek olarak 10 adet çoklu oyuncu haritasıyla çoklu oyuncu modu da bulanacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Infinete Warfare’ın afişinde görünen bir kampanyaya dahil olan Modern Warfare Remastered’a çok yakınız. Bakalım resmi duyuru ne zaman gelecek?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (24)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 30.04.2016 03:00 (0)
şu remasterlar gerçekten zaman ve emek kaybı senaryoyu metak eden açar netten izler codu cod yapan hep senaryosuydu zaten multiside senaryosu kadar iyiydi ama artık bitti battlefield,rainbow six,cs go codu bitirmeye yeter.
MK Okuru, 01.05.2016 21:39 (0)
MK Okuru, 02.05.2016 01:14 (0)
doğru cod bitmez niye bitsin alıcısı varki adamlar yapıyor bize bitmiş bence.
MK Okuru, 30.04.2016 00:29 (0)
Bu sefer olacak. Özellikle Modern Warfare Remastered yok satacak. Eğer grafikler falan da elden geçirilirse yeme de yanında yat.
MK Okuru, 01.05.2016 14:25 (0)
cod'u yarattılar ama codu bitiremediler, herkes cod bitirici komple teorisyeni ama cod bitmez, çünkü sadık kitlesi var ve bu kitleyi çeken şeyleri her oyunda tutacak bir çok özelliği var. Hiç bir zaman kendine ihanet etmedi oyun. Hızlı oynanışın kıralı Coddur daha iyiside gelemez.
MK Okuru, 01.05.2016 00:23 (0)
eğer battlefield 5 WW2'de geçerse yüksek ihtimal son cod oyunu olacaktır. hayranları 2 senedir teknolojiden bıktığını söylemelerine rağmen niye kendi kendilerini bitirmeye uğraşıyor bu adamlar? benim tahminimce ellerinde cod benzeri ama daha büyük bir yapım var ve bunu sunmak için cod'u bitirecekler
MK Okuru, 30.04.2016 23:49 (0)
tek oyun mu remastered olacak yoksa üçleme mi? kafalar karışık.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.