Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call Of Duty

Call of Duty: WWII duyuruldu, ilk video geliyor!

Uzayın derinliklerinden ikinci dünya savaşına

Onur Güner - 21.04.2017 20:21
Onur Güner - 21.04.2017 20:20
Özellikle Call of Duty serisinin son oyunu ile deyim yerindeyse hayranlarında hayal kırıklığı yaratan Activision bir de rakibi EA Games'in  Battlefield serisinde 1. Dünya Savaş'ını anlatan yeni oyunu büyük ses getirmesinden dolayı iyice sıkıntılara boğulmuştu. Yapılan eleştirileri dikkate aldığı ve Battlefield'ın 1. Dünya Savaşı konusunu çok iyi işlemesinden dolayı olacak ki serinin yeni oyununun konseptini 2. Dünya Savaşı olarak tasarlamış gibi gözüküyor. Özellikle şirketten yaşanan sızıntılarla bile serinin yeni oyun daha şimdiden oyuncular arasında etki yaratmaya başladı. Söylentiler ve sızıntılar derken sonunda resmi bir açıklama geldi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Activision tarafından paylaşılan bir görselde serinin yeni oyunu Call of Duty: WWII'nin bütün detaylarının 26 Nisan'da tüm dünya genelinde belli olacağını açıkladı. Bu paylaşım ile serinin hayranları takviminden 26 Nisan'ı işaretlediler bile. Zira iddialara göre Infinite Warfare ile beklenileni karşılamayan Activision yeni oyunla beraber bütün beklentileri karşılayarak hayranların gözünde tekrar değerini yükselmeyi hedefliyormuş. Bakalım Call of Duty serisinin yeni oyunu beklenileni bu sefer verebilecek mi bekleyip göreceğiz.

yorumlar (37)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
tasnevzat, 21.04.2017 21:11 (0)
aynı grafik ve oyun motoru,yani camdan ve telörgüden geçmeyen mermiler,on yıl öncesinden kalma patlama ve duman efektleri bazukayla bile yıkılmayan duvarlar.taaaa mw1 den kalma teknoloji üzerinden oyun sunumu,ping değeri düşük olanın rambo olduğu bir oyunculuk anlayışı,yani oyunun saadece geçtiği dönemi değiştirmek bu oyunu ve ekibini daha ne kadar ayakta tutacak bilemiyorum.on yıllık cod oyuncusuyum ama maalesef vizyonunu ve kalitesini kaybetmiş bir oyun serisi oldu cod...
MK Okuru, 22.04.2017 01:17 (0)
Ahhh işte sakalımda var ama dinleyen yok.Vietnam savaşı yapmalılardı.Konulu monulu bir gencin hayatını anlatacaklardı.çocukluğundan itibaren büyüme çağı ve askerlik dönemi.Arkadaşlıklar paylaşımlar ve Vietnamdaki psikolojik gel gitler duyguyu çakacaklardı.elimde olsa uçururum oyun dünyasını.
MK Okuru, 23.04.2017 21:36 (0)
10 yıllık cod oyuncuları Cod 2 yi oynamamış demektir. Cod 2 çıkalı 12 yıl oluyor.

Şimdi ergenleri bir kenara alırsak, gerçekten anlamda özüne dönen Cod iş yapar he dönmezler ise 10 yıllık cod oyuncusuyum diyen ergenler için piyasaya çıkmış demektir.
Seviye: 5
ultrAslan, 21.04.2017 21:04 (0)
MK Okuru, 22.04.2017 13:22 (0)
bende BF 1'i hiç sevemedim kusura bakmayın da.. Online olarak yapısı grafikleri muazzam fakat online olarak işte problemleri var ben tam beğenemedim
MK Okuru, 22.04.2017 12:18 (0)
Call Of Duty oynamayı uzun süre önce bırakmış biri olarak şimdiden heyecanlandım :)

---

Şahsen ben de aynı şekilde eski CoD oyuncusu olarak bu habere çok heyecanlandım. Umarım BF1 yanında çok iyi bir alternatif olur.

-Onur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.