Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Chaos Code

Chaos Code: New Sign of Catastrophe PC ve PS4'e geliyor

Önümüzdeki hafta mevzuya gidiyoruz

Hürcan Köse - 09.03.2017 10:49
Hürcan Köse - 09.03.2017 11:48
Arc System Works, yaptığı yeni açıklama ile 2 boyutlu dövüş oyunu Chaos Code: New Sign of Catastrophe'un önümüzdeki hafta PC ve PlayStation 4 platformlarına geleceğini duyurdu. Daha önce PlayStation 3'te boy gösteren ancak çevrimiçi moda sahip olmadığı için oyuncular tarafından pek beğenilmeyen Chaos Code, anime tarzı görselleri ile dövüş oyuncuları için yeni bir soluk olarak geliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Guilty Gear'a benzerliği, zaten yapımı açısından da serinin kardeşi sayılabilecek olan yeni oyunda çevrimiçi oyun desteği bulunacak. Birbirinden farklı 16 özel karaktere sahip olan Chaos Code: New Sign of Catastrophe, her iki platform için de 20 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Henüz Steam ve PlayStation Türkiye'deki TL bazında fiyatı belli olmadı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Arcade, Versus ve Mission modu olmak üzere üç farklı oyun yapısına sahip olacak olan oyunda ayrıca renk düzenleyicisini kullanarak karakterleri kendinize özel düzenleyebileceksiniz. Çevrimiçi oyun desteği sayesinde dünyanın öbür ucundaki dövüşçülerle karşılaşıp liderlik sıralamalarına giriş yapabileceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Chaos Code: New Sign of Catastrophe, 15 Mart'ta PC ve PS4 platformlarına çıkacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.