Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Thor: Ragnarok

Chris Hemsworth, Thor rolünden kovulduğunu sanmış

Captain America: Civil War'ın "istenmeyen" adamı...

Hürcan Köse - 16.03.2017 09:46
Hürcan Köse - 16.03.2017 10:45
Marvel'ın sinematik evreni sayesinde tanıdığımız ve sempatik tavırları sayesinde çok sevdiğimiz Chris Hemsworth, herhalde günümüzde Thor denince akla gelen ilk isimdir. Görevini hakkıyla yerine getirmesi ve mitolojik bir varlığı bizlere bu kadar sevdirmesi de yetenekli bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Ancak kendisi bizimle aynı fikirde değil. Çünkü bazı şeyleri çok yanlış anlamış.Captain America: Civil War'ın adı her ne kadar Captain America olsa da filmin aslında genel olarak bir Avengers yapımı olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum. Sonuçta Hulk ve Thor dışında tüm film ekibi oradaydı. Görünüşe göre Thor bu dışlanma yüzünden biraz alınmış. Hatta kelimenin tam anlamıyla Thor rolünden alındığını, Marvel'ın sinematik evreninden kovulduğunu zannetmiş.Şu anda çekimleri devam eden üçüncü Thor filmi Ragnarok'un bile yalan olacağını, sırf bu yüzden çekilmeyeceğini sanmış. Neyse ki daha sonra Marvel gereken açıklamayı yaparak hem Thor'u, hem de Hulk'ı rahatlatmış. Marvel'ın yaptığı açıklamaya göre Thor ve Hulk'ın Avengers'dan çok ayrı, kendilerine has dertleri var ve bu dertlerle uğraşmak zorundalar. Böylece ortaya hem daha çok fikir, hem de daha çeşitli filmler çıkabilir. Ragnarok da tam bu ayarda bir film.

İkilinin mücadelesini ve amansız macerasını Thor: Ragnarok'ta detaylı bir biçimde göreceğiz. Film 3 Kasım'da vizyonda olacak.
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.03.2017 17:58 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.