Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

CoD: Infinite Warfare'den 14 dakikalık video!

Yapımcı eşliğinde

Ersin Kılıç - 22.07.2016 10:19
Ersin Kılıç - 22.07.2016 10:19
Call of Duty: Infinite Warfare için neredeyse 14 dakika uzunluğunda bir video daha yayınlandı. Bu yeni tanıtım videosunda oyunun yapımcılarından Taylor Kurosaki ve Jacob Minkof, Infinite Warfare'in özelliklerine yeni oynanış görüntüleri eşliğinde değiniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Dünyamız dışında bizi atmosferin dışına da çıkaracak olan olan oyunda fikir ve hayatlarımızı tehdit eden bir düşmana karşı savaşacağımız belirtilmiş. Hikaye anlatımına oldukça önem verdiklerini belirten yapım ekibinin kısa bir özetinden sonra saf oynanış kısmına geçiş yapılmış. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (52)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.07.2016 15:55 (0)
neden gelecek temasında bu kadar ısrar ediyorlar biliyormusunuz
çünkü bir tane gelecek temalı oyun yaptılar sonra bu konsept boşa gitmesin aynı oyunu kopyala yapıştır nasılsa koyunlar satın alıyor dediler
MK Okuru, 29.07.2016 14:57 (0)
Cod mw2 varken bu nedir.Küfür bile ederim bu oyuna, adamlar inadına inadına gelecek temalı oyun çıkartıyo.Sırf yorum yayınlanmaz diye küfür etmiyorum.
MK Okuru, 28.07.2016 19:45 (0)
Rezil, bir oyun bu kadar sıkıcı yapılır en fazla. Anlamıyorlarmı, insanlar modern temalı oyunlar seviyor çoğunlukla, gelecek temalı değil yav. Beynim şişti video boyunca saçma sapan sesler, zaten amerikan propaganda bir hikayesi var.

TL:DR Cod SW edition.
MK Okuru, 22.07.2016 14:04 (0)
Ne kadar koyunsunuz arkadaş. Önce bir izleyin kendi fikriniz olsun. Hemen çöp demeye başlamışlar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.