Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

CoD: Infinite Warfare'ın Youtube düşüşü devam ediyor

Video ilk üçü zorlamaya başladı

Ersin Kılıç - 12.05.2016 15:28
Ersin Kılıç - 12.05.2016 15:28
Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Call of Duty: Infinite Warfare sahip olduğu uzay teması ile birçok oyuncunun hoşuna gitse de bir o kadar oyuncudan da tepkiler topladı. Serinin bir türlü beklenen yeniliği yapamaması tartışılıyor ama buna rağmen satışlarda çok yüksek rakamlara ulaşması belki de Activision'ı bu yeniliklerden korkutuyor olabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Konumuza dönecek olur isek; Oyunun yayınlanan bu tanıtım videosu aldığı beğenilmeme oranı ile Youtube'ta ilk 10 içerisine girmişti. Kısa sürede yükselen video bugün itibari ile 1.849.608 beğenilmeme rakamı ile 4.sıraya yükselmiş durumda. İlk sıraya yükselmesi zor gibi ama 2.07 milyon beğenilmemeye sahip olan 2. ve 3. videoları zorlayabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşin ilginç tarafı oyun, film ve benzeri videolarda beğenilme sayısında ilk sıraya yükselen Battlefield 1'i bir kenara bırakırsak bu durum oyuncular arasında da bir eğlenceye dönüşmüş durumda. Yani videonun beğenilmeme rakamı yükseldikçe, bu durum bir kesim oyuncular tarafından kampanyaya da dönüşmüş gibi gözüküyor :)Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (42)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.05.2016 19:32 (0)
Öyle demeyin adamlar uğraş veriyorlar ben en azından emeklerinin karşılığını bir nebze de olsa verebilmek için torrent çekerim ordan bf multi'ye akarım hacı
Seviye: 2
bortozol, 21.05.2016 17:07 (0)
ya anlamıyorum şu dislike edenleri kankağ. ya niye ki ? bak şimdi fütürüstüik olmasa hooop hoooop zıplayamayız panpam... ondan sonra vııııjt diye diz üstünde kaymacalar falan ... ooo mayy good diye oynuyorum inanın black ops 3 ü , bi camolar var bebegim , anlatılmaz yaşanır . pembe füton füşe camo takıyorum silahıma kafama da mor kükületa bende şekli yok . oyunu kazanınca da rep yapıyorum . yani ben anlamıyor bunları nasıl entegre ederler fütrüstüink olmayan bi settinge . lütfen , ikinci dünya savaşı hiç gercekci diyil hem .
MK Okuru, 13.05.2016 12:24 (0)
Bu siteyi seviyorum, emin hariç (şaka şaka hepinizi zevkle takip ediyorum kimseye çok takılmadan bildiğiniz yoldan devam işini iyi yapan insanlar) :D
Seviye: 1
DerinFrekans, 13.05.2016 11:43 (0)
çok alakasız yerlerde bile Cod esprisi yapılır olmuş... en saçma filmlerin fragmanlarında bile en azından CoD fragmanından daha iyi diyorlar :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.