Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dragon Quest X

Çok oyun oynayınca eşi tarafından terk edildi

Yalçın Çakır'a çıkmayı düşünüyor

Hürcan Köse - 21.04.2017 14:40
Hürcan Köse - 21.04.2017 14:40
Oyunların ailelerimiz ve sosyal yaşantımız üzerinde bazı durumlarda ciddi etkilere sahip olduğunun farkındayız. Birçoğumuz oyun dünyası ile sosyal yaşamı ayırmaya çalışsa da bu konuda başarılı olamayan kişiler de elbette mevcut. Buna bir örnek Japonya'dan geliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kotaku aracılığı ile haberimiz olan olayda bir adam, eşi ve kızının Dragon Quest yüzünden dağılan ailesinin hikayesi gözler önüne seriliyor. Kaccho adlı bu adam, bir TV kanalının sokakta durdurduğu rastgele bir insanın evine konuk olduğu bir TV programı aracılığı ile muhabirleri evine götürüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kameraman içeri girdiği anda Kaccho'nun ev kapısına fazladan bir kilit taktırdığını fark ediyor. Bunun sebebi de Kaccho'nun önceden bir kez soyulmasıymış. Evine giren hırsız, Kaccho'nun Metalik Slime PS4'ünü, Dragon Quest kaplı 3DS'ini ve bir Dragon Quest konseri için aldığı iki biletini çalmış. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kaccho'nun dairesi Dragon Quest'e dair bir sürü ürün ile doluydu. Figürler, özel basım dergiler, posterler, biletler, konsollar, aklınıza gelebilecek her şey. Kaccho, koyu bir Dragon Quest hayranıydı. 14 yaşında bir kızı olduğunu söyleyen Kaccho, Dragon Quest X'i de bazen kızı ile oynadığını söylüyor. Oyunlara çok fazla zaman ayırdığı için eşinin kendisinden boşandığını söyleyen Kaccho, kızının velayetini de almaya çalışmış fakat bu isteği mahkeme kararı ile reddedilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kaccho şimdi Dragon Quest ürünleri ile dolu dairesinde tek başına oturup Dragon Quest X oynuyor. Kameraman kendisine "kızın hala Dragon Quest X oynuyor mu?" diye sorunca da "bilmem, oynuyor olabilir. Belki oyunda karşılaşırız" diyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Buradan Kaccho'ya selamlarımızı yolluyor ve bir çayımızı içmesi için ofise davet ediyoruz. Kendisini ilk iş olarak kebapçıya, sonra hamama, sonra da Yalçın Çakır'a götüreceğiz. Onu ailesine kavuşturacağız.

yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.04.2017 14:07 (0)
Slime PS4? Vay anasını be benim diyen ingilizce konusuyor görüyo musun
MK Okuru, 23.04.2017 10:04 (0)
Hah. Oyuncu eşimin değerini bir kez daha anladım. İşten yorgun gelip dinlenmek istediğimde beni kaldırıp co-op birşeyler oynamak istemesi şimdi gözüme daha hoş geliyor ^^
Seviye: 0
jediozi2, 21.04.2017 20:19 (+2)
Kardeşim işkembeden atmayın.Evli olan bir gamer bilir.Menejerlik yüzünden bende çok sorun yaşadım.Zor işler.Eşin çalışması şart yoksa kadın evdeyken oynatmaz.Gece oynasan işte yamulursun oyundan soğursun.Denge önemli bu japonlar zaten takıntılı bir çok konuda.Şimdi otur bir dark souls oyna bakalım saatler günler aylarca bossa kas boşar seni.Burdan evlenicek genç gamer lara sesleniyorum.37 yaşında küçüklerim kendinize bu işe yatkın çizgi roman seven bilim kurgu izleyen genel kültürü iyi bir hanım arkadaş seçin,yıllar geçince güzellik falan traş.Senin anlamayan sürekli dır dır eden bi kadın katil eder.Eşini iyi seç kavgacı potansiyel varsa hemen ayrıl:))biraz doluyum üzgünüm.LONG LIVE
THE GAMER SOUL.FIRST PLAY GAME THEN LOVE.
MK Okuru, 22.04.2017 18:26 (0)
Arkadaşlar 32 yaşındayım ve yazılanların hepsini okudum aşşağı yukarı aynı durumlardayız kesinlikle en pamuk kadın bile belli bi süreden sonra dırdır ediyor ha asıl kilit nokta şu kesinlikle bir gamer sanız bunu bilsin saklamayın yanlış bişi yapmıyoruz. ve ona karşı sevecen olun nazik olun alışıcktr
Seviye: 4
hakande84, 22.04.2017 01:15 (+1)
Çevremde ne kadar arkadaşım varsa evlendikten sonra oyun oynamayı bırakıyor. Bence evlenilecek kişiyi sadece tipe bakarak değil de hobiler uyuşuyor mu ona bakarak da seçmek lazım.

Örneğin odamdan televizyonu bile çıkarmış biri olarak yerli dizilerin hiçbirini izlemem ve saçma bulurum. Öte yandan çevremde ne kadar kız varsa ya Survivor izler, ya da dizi izler. Bir kere gamer adamın karısı minimum Game Of Thrones izlemeli arkadaş. Yabancı film izlemeli, film haznesi Recep İvedik ile sınırlı olmamalı. Bunu bulmak zor. Ahanda işte ondan bekarım ve mutluyum :D
Seviye: 2
artagon, 22.04.2017 15:32 (0)
Bütün mesajları baştan sona okudum en sonun da vardığım sonuç BEKARLIK SULTASNLIKTIR çamaşır yıkasa bile :)
MK Okuru, 22.04.2017 11:25 (0)
En doğal hakkı adamın ya ne yapacaktı. Bende eve gelirim yemeğimi yer namazı mı kılar bilgisayarımın başına geçerim. Ailemin geçimini sağlıyorum, içkim yok kumarım yok gece hayatım yok.Evimde oturuyorum işte a. Onlarda T.V izlemesin o zaman

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.