Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
tam çözüm

Merlin'in Kazanı > Tam Çözüm > Commandos Strike Force

Commandos Strike Force - Tam Çözüm

Hadi oyunu birlikte bitirelim.

Merlin'in Kazanı - 03.06.2010 12:31
Merlin'in Kazanı - 05.04.2006

Çözüm için OyunYama ekibine teşekkür ederiz.

Önemli İp Uçları;

1) Oyunun en büyük eksi puanı otomatik save’nin olmamasıdır. Bu yüzden oyunda sık sık save yapmanızı öneririz. Yoksa bölüme en baştan başlayabilirsiniz. Ayrıca her bölüm geçtikten sonra, yeni bölümde muhakkak save yapın. Yoksa geçtiğiniz bölümü tekrar oynarsınız. Biz tam çözümde save yapın yazmadık, siz zaten bunu şimdi öğrendiniz. 

2) Bazı bölümlerde iki kişiyi kontrol ettiğiniz için, bir adamınızla gittiğiniz zaman diğerini saklayın ki düşmanlar öldürmesin.

3) Kesinlikle haritaya bakın. Bir yeri bulamazsanız işinize çok yarayacak. Ayrıca hedefe geldiğiniz taktirde bulamıyorsanız, işaret eğer soluksa hedef yukarıda veya aşağıdadır.

4) Bir arkadaşınız veya yönettiğiniz kişi yaralanırsa hemen yanına gidip ona sağlık paketi verebilirsiniz ve onu tekrar ayağa kaldırabilirsiniz.

5) Bazen haritada beyaz yıldız işaretli yerler var. Onlar görev dışında. Onları yapmasanızda olur. Ama sarı renkli yıldızlar sizin yapacağınız görevlerdir.

BEHIND ENEMY LINES

Oyunumuza Spy ile başlıyoruz, önümüzde bulunan iki askeri, arkalarından yaklaşarak “F” tuşuna basarak yada uzaktan bıçak fırlatarak öldürün. Hemen yan tarafınızda bulunan nehire girin ve sonuna kadar ilerleyin burada sniperınızı çıkarın ve kayalıklarda bulunan iki askeri vurun. Nehirdeki, tahta köprünün hemen sol tarafındaki patikadan yukarı çıkın...

Burada sniperınızı çıkarın ve bütün askerleri tek tek indirin. Telaşlanmanıza gerek yok zaten oyundaki yapay zeka o kadar iyi değil… Hemen sol taraftaki eve gidin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve kapıya yaklaşın. Eğer eğilerek “F” tuşuna basarsanız, anahtar deliğinden bakarak içeriyi gözetleyebilirsiniz. Ayakta “F” tuşuna basarsanız, kapıları açabilirsiniz... “F” tuşuna basarak kapıyı açın. Burada bir çok oda göreceksiniz ama odaların hiçbirini gezmenize gerek yok çünkü içerlerde hiçbir şey yok. Hemen sağ tarafınızdaki merdivenlerden yavaşça aşağı inin çünkü solunuzda hemen bir asker duruyor. Onu bıçakla öldürün. Karşıdaki kapıyı açarak rehineleri alın. Burada hemen sniperınızı çıkarın çünkü karşınıza bir çok alman askeri çıkacak. Hepsini tek tek vurun ve görevi tamamlayın.

yorumlar
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.03.2011 16:30 (0)
save dosyayıda verilir bütün bölümler 5 yıldızlı ve comandoda açık ve bitik :)
MK Okuru, 14.03.2011 16:29 (0)
32760 yeni rekorum yardım için (bölüm geçimi ile ilgili olsun hata lar la değil :)
commandosstrike@hotmail.com
MK Okuru, 05.03.2011 00:07 (0)
arkadaşlar A TRAITOR bölümünü bütün görevleri yaparak bitiriyorum ama araçlaer patladıkrtan snra bölüm yeniden başa dönüyor neden acaba????
MK Okuru, 23.02.2011 19:18 (0)
takılan varya msn yazsın cvp ataım spy on bütün bölümlerinde hiç silah kullanmadan hep ip ile öldürdüm çok daha zevkli cat eyes dada herkezi öldürdüm hemde commandoda yani comandoda alarmın dolması gibi bir şey söz konusu değil biri görürse hemen görev iptal oluyor ss lerimi atabilirim rekor 30730:)
MK Okuru, 21.02.2011 13:09 (0)
haha ben bütün bölümleri 5 yıldızla bitirip puan rekorları kırıyorum en son bütün bölümleri hardda oynayım bitirirsen 5 yıldız ile comando zorluk seviyesi açılıyor oyunun tadları çıkıyor :)
MK Okuru, 07.10.2009 12:44 (0)
beyler hiç mızmızlanmayın ben herşeyini en az 3 yıldızla bitirdim isteyene save de yollarım

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.