Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Conan Exiles için beklenen oynanış videosu yayınlandı

Barbar olmak ister misiniz?

Ersin Kılıç - 10.06.2016 10:02
Ersin Kılıç - 10.06.2016 10:01
Funcom'un Conan temalı 3 oyunundan ilki olan Conan Exiles için nihayet beklenen video ve görüntüler gelmeye başladı. Firma daha önce söz verdiği gibi açık dünya dinamiklerine sahip olan Conan Exiles'in ilk oynanış videosunu yayınladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Henüz Alpha sürümünde olan oyunun videosuna baktığımızda doğal olarak görsel açıdan beklediğimiz etkileyiciliği bulamıyoruz. Buna rağmen oynanış ve atmosfer anlamında Conan Exiles'in oldukça iyi durduğunu kabul etmek gerekiyor. Barbar çağında keşfetme ve inşa etme dinamiklerinin nasıl bir izlenim bırakacağı merak konusu olsa da oyunun vahşet yönünün ağır basacağı videodan kendini belli ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.06.2016 14:56 (0)
1. baştaki nvidia yazısından sonra izlemedim.
2. neyse tekrar açtım kumdaki animasyondan sonra izlemedim.
3. neyse bir daha izlemeye gayret edim dedim. okla kaleyi dağıttığında nvidia physx'i görünce yine izlemedim.

Oyunun puanı 10 üzerinden -1
MK Okuru, 12.06.2016 01:07 (0)
ulan o kadar heveslenmiştim, yine hiçbişeye benzemeyen bi conan oyunu olmuş, iğrenç
MK Okuru, 11.06.2016 03:48 (0)
Conan dediğin eline alacak kılıcını karşısındakini kesecek arkadaş.Güzel bir hikayeye sahip conan karakterini baz alan bir rpg veya hack n slash yapacaklarına survival şu aralar çok popüler survival oyunu yapalım çok satar gibi bir politikayla yapılan bir oyun.Beş para etmez.
MK Okuru, 11.06.2016 01:26 (0)
o değilde paso çölde chimeriayalı Conanın çölde işi ne açık dünyaysa karlı dağlı lavlı göllü biyer yapın çamur gibi olmuş çöp conan dan para kazanmak istiyorlar lakin alakası yok conanla
MK Okuru, 10.06.2016 14:53 (0)
Kamera açıları third person-first person ve açık dünya skyrim gibi. Ekstra olarak inşa etme ve daha hardcore fantastik bir dünya var. İnşa edilen yapıların yıkılabilme özelliği de var. Hepsinden öte Conan var. ÇR'lerindeki mekanların 10 da 1 ini modelleseler yeterli. Daha iyi olacaktır. GÜZELLLL!!!

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.