Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Conan Exiles için erken erişim fragmanı yayınlandı

Ocak'ta Conan evrenine girişiyoruz

Hürcan Köse - 22.11.2016 14:44
Hürcan Köse - 22.11.2016 14:43
Funcom'un Conan evreninde geçecek olan yeni oyunu Conan Exiles'ın erken erişim olarak yayınlanacağı haberini önceden duyurmuştuk. Bugün Funcom'un yayınladığı yeni fragman ile hem resmi erken erişim duyursunu, hem de ne zaman ve hangi platformlara geleceğini görmüş olduk.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açık dünya - hayatta kalma tarzı bir oyun olacak olan Conan Exiles'ta sıfırdan başlayarak kendi büyük imparatorluğunuzu kurabilecek, düşmanlarınızın imparatorluklarına saldırabilecek ve Conan evreninin yegane kralı veya kraliçesi olabileceksiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan fragmanda oyuna dair daha önce görülmemiş görselleri, animasyonları ve mekanikleri görüyoruz. Ayrıca Conan Exiles'ın nasıl acımasız ve şiddet dolu bir oyun olacağını da rahatlıkla görebiliyoruz. Funcom'un açık dünya - hayatta kalma türü bir oyun yapıyor olması her ne kadar hor görülse de, kendileri bu yolda gitmekte bayağı kararlı. Zaten tüm negatif yorumların aksine oyun da gayet güzel görünüyor. Oyun 31 Ocak'ta PC için erken erişime açılacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.11.2016 19:35 (0)
bu tarz oyunları takdır edıyorum bole ahım sahım sınematık koyucaklarına oyun ıcı sinematık koymaları ne oldugunu daha ıyı anlıyabılıyoruz güzel oyun olmus fızık motoru bıraz daha ıyı olabılırdı ama bunu oynayıp kendımız karar verıcez artık
MK Okuru, 23.11.2016 15:39 (0)
MK Okuru, 23.11.2016 00:18 (0)
Seviye: 0
Sephiroth33, 22.11.2016 17:56 (0)
chronicles of elyria gibi birşey yapmaya çalışıyorlar galiba merlin yetkilileri asıl siz bize o oyundan haberler verin noldu ya o oyun :D
MK Okuru, 22.11.2016 15:08 (0)
Dövüş sistemi banamı hantal göründü yoksa yavaş çekim mi yapılmış ?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.