Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Conan Exiles için yeni ekran görüntüleri geldi

Oyunun çevre tasarımlarına göz atıyoruz

Hürcan Köse - 11.02.2016 15:03
Hürcan Köse - 11.02.2016 15:03
Barbar Conan'ın acımasız evreninde geçecek olan açık-dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles için ilk görseller gelmeye başladı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunu istersek ortak, istersek de özel sunucularda oynayabileceğiz. Oyun PC platformundaa bu senenin yaz aylarında erken erişime açılacak. Funcom bugün oyuna ait üç ekran görüntüsü yayınlandı. Bu ekran görüntülerinde oyunun geçeceği çevreyi ufaktan bir görme şansı yakalıyoruz. Gördüğümüz üzere etrafta vahşi yaşamdan tanıdığımız bazı yırtıcı hayvanlar olacak. Buna ek olarak oyunun şimdilik genel olarak sıcak bir çöl ortamında geçeceğini görüyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Önümüzdeki günlerde oyun ile ilgili daha birçok yeni bilgi paylaşılacaktır zira Funcom yeni oyunu için oldukça heyecanlı gözüküyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.