Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Conan Exiles'dan yeni oynanış videosu

Bu oyun oldukça iddialı gözüküyor

Furkan Sakoğlu - 09.12.2016 10:37
Furkan Sakoğlu - 09.12.2016 10:37
Funcom tarafından geliştirilen yeni açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles, piyasada yoğun bir şekilde bulunan hayatta kalma oyunlarına kaliteli bir bakış açısı sunacak gibi gözüküyor. Conan the Barbarian'ınvahşi temasını her açıdan bizlere yansıtmayı başaracak gibi gözüken yapım, yıla damgasını vuracak oyunlardan biri olabilir.

Oynanışı ile The Elder Scrolls: Skyrim'i andıran yapım, kendi kalemizi yapmaya, yeni silahlar ve ekipmanlar üretmeye, köle toplamaya, diğer oyuncuların kalelerini yağmalamaya izin verecek. 31 Ocak'ta Steam platformu üzerinden Erken Erişime açılacak olan yapım, Ark: Survival Evolved, Rust, DayZ gibi oyunlar ile vakit geçirmeyi seven oyuncuların bir hayli ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

İşte Conan Exiles'ın yeni oynanış görüntülerini de içeren ve bizlere içerik hakkında bilgi veren yeni videosu:

bunları kaçırma
yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.12.2016 08:09 (0)
Bende çok fazla serisini okudum Conan'ın ,çizgi romanda ki en eski seriler bile şu oyunun görselliğine bin basar.Grafik,oynanış ve herşeyi çok kötü Alpha sürümü oyunu millete yedirmeye çalışıyorlar.
MK Okuru, 10.12.2016 17:57 (0)
Animasyonlar, grafikler baya kötü geldi bana. Early Access diye milleti yolacaklar yine anlaşılan. Birde optimizasyon çok önemli hiç hareketli ve bol efektli ortamda oynanış göremedik bu da demek oluyor ki bizim gibi orta seviye bilgisayara sahip olanlar fps sıkıntısını sonuna kadar çekecektir kesin
Seviye: 0
Tam-35, 10.12.2016 06:13 (0)
Çizgi romanlarını çocukluğumdan beri çok severim, özellikle de savage sword serisini ama bana sanki o evrenin havasını yansıtamadı, bakalım, umarım iyi çıkat
Seviye: 3
komikaze, 09.12.2016 15:21 (0)
Baya iddialı gibi bakalım nasıl olacak merakla beklediğim oyunlardan birisi şuanda.
MK Okuru, 09.12.2016 14:49 (0)
Bu oyun ps1 grafikleriyle piyasaya çıkacak?Neden Açık Dünya -Rpg türünde Conan'ı yönetebileceğimiz bir oyun yapılmıyor.Conan evreninin The Witcher dan neyi eksik merak ediyorum.Bu oyunu yapanlar Conan çizgi romanı okumuşlar mı merak ettim.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.