Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

DICE, Battlefield 1'in Playstation 4 Pro sorununu düzelteceğini açıkladı

Sonunda beklenen açıklama geldi

Onur Güner - 10.12.2016 15:16
Onur Güner - 10.12.2016 15:16
Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bazı haberler yapmış ve Battlefield 1 için yayınlanan Playstation 4 Pro güncellemesinde oyuncular downgrade olduğunu iddia etmişler ve kısa süre sonra DICE, bazı sorunlardan dolayı downgrade olduğunu kabul ettiğini söylemiştik. Her ne kadar şirket sorunu biran önce düzelteceğini söylemiş olsa da yeni güncellemenin ne zaman geleceği konusunda bilgi vermemişti ki sonunda o bilgi de geldi. DICE tarafından resmi olarak yapılan açıklamaya göre oyunun Playstation 4 Pro konsolunda yaşadığı performans ve grafiklerindeki düşüşü iyileştirecek yama, 20 Aralık 2016 tarihinde oyuna eklenecek yeni harita Giant's Shadow ile beraber oyuna eklenecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun geliştirici şirketinden gelen açıklamaya göre performans sorunu ciddi anlamda oyuncuların yanında onların da başını ağrıtmış. Söylenene göre oyunu downgrade yapan hata belirlendi ve sorunlar giderildi. Oyunun motoru Frostbite ile alakalı olduğu söylenen sorunu düzeltmek amacıyla yayınlanacak yeni yama ile beraber oyunun Playstation 4 Pro performansı, eskisinden çok daha iyi bir hale gelecek ve oyuncuları oldukça memnun edecek. Umarız denildiği gibi bu sorun yeni güncelleme ile beraber düzeltilir.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.12.2016 11:27 (0)
Lan 20Aralığa kadar niye bekliyolar yama için.Bunlarda başka bir şebelek.ver hemen devam edelim gönül rahatlığı ile.Ben oyuna yeni başladım şimdi güncellemeyi bekle adam akıllı oynamak için uyuz herifler
MK Okuru, 10.12.2016 16:16 (0)
MK Okuru, 10.12.2016 23:27 (0)
MK Okuru, 10.12.2016 19:04 (0)
MK Okuru, 10.12.2016 16:27 (0)
13 aralikta gelecek guncelleme yeni haritada ayni zamanda gelecek yanliz on siparis yapanlar ve premium olanlar 13 aralikta oynayabilecek aslinda twiterdan takip etseniz hepsini yaziyor adamlar

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.