Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dark Souls III

Dark Souls 3'ün yeni DLC ismi ve geçeceği yer belli oldu (Dedikodu)

Tanıdık bir mekana daha dönmeye hazır mısınız?

Hürcan Köse - 11.01.2017 10:17
Hürcan Köse - 11.01.2017 10:17
Beklendiği kadar 'uzun soluklu' bir oyun olamayan ve daha sonrasında çıkan Ashes of Ariandel DLC paketi ile ömrünü bir nebze daha uzatan Dark Souls 3, hala belirli bir hayran kitlesi tarafından aktif olarak oynansa da büyük bir oranda oyuncu kaybettiği aşikar. Oyuncular Ashes of Ariandel'i de bitirdikten sonra yeni DLC'nin çıkışını merakla beklemeye başladı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

YouTube kullanıcısı Sanadsk'in söylediğine göre yeni DLC'nin adı, ya da en azından projenin adı Miyako No Mouja, yani City of the Dead, yani Ölüler Şehri olarak geçiyor. Kendisi biraz 'datamining' yaparak, oyunun gizli dosyalarına erişmiş ve bu adı ortaya çıkarmış. Videoda söylediği gibi Ölüler Şehri olarak anılan yerin ilk oyunda da bulunan ve Firelink Shrine'dan aşağı asansör ile indiğimizde karşımıza çıkan New Londo Ruins olduğunu tahmin ediyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Zaten Dark Souls 3'te bulunan Yuria, Elfriede ve Yoel adlı karakterlerin de Londor ile direkt olarak alakalı olması oraya tekrar uğrayacağımızın ipucunu önceden veriyordu. Eğer izlemek isterseniz Sanadsk'in videosunu aşağıya iliştiriyorum. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 07:08 (0)
oyunun kendi kimligi yok bence. her şey "bak burası ds1 ile bağlantılı valla bak. demirci aynı, itemlerin %70i aynı adımız 3 ama ruhumuz 1dir bizim. yeniliği kim ne yapsın
Seviye: 6
Kuchiki Byakuya, 11.01.2017 23:33 (0)
Bence DS3 yılın en başarılı oyunlarından biriydi. Bloodborn'u oynamış biri olarak DS3'ü çok daha fazla beğendim. Hikayesi de boss'ları da mükemmeldi. Eğer hikaye aklınızda tam oturmadıysa internette hikayeyi gayet iyi anlatan videolar var kaçırmayın.
MK Okuru, 11.01.2017 22:10 (0)
Ashes of Ariandel DLC'sinden sonra oyunun tamamen bittiğini ve yeni bir DLC'nin gelmeyeceğini söylemişti yapımcılar. demekki fikirlerini değiştiler.
Seviye: 0
TheHarbinger, 11.01.2017 17:53 (0)
Bu oyun serisinin en büyük problemi 2 ve 3 te yapılan o boss tasarımlarındaki hatalardı.Demons Souls,DS1 ve Bloodborne da bosslar aynı derece zorlu ama okunabilir ve savaşması zevkliydi.Son iki oyunda ise sadece bossları dk lar boyunca roll spamla ataklardan kaçıp vuruş fırsatı beklemek oldu.
Seviye: 0
DeC, 11.01.2017 17:20 (0)
Kesinlikle katılmıyorum, son derece başarılı bir oyundu DS3. Yılın oyunudur benim adıma.
Seviye: 1
B777, 11.01.2017 17:04 (0)
Hacı bak şimdi biz güzel bir oyun yaptık. Pc'ye bile çıkardık. Sonra ikinicisini yaptık. Gayet güzel oldu, azcık geliştirip komple paket halinde sunduk. Sony'nin parası tatlı geldi, Bloodborne adı altında oynanışı hızlandırıp yan bir oyun yaptık. Pc'ye de çıkartamadık. Sonra üçüncü oyunu yaptık Bloodborne gibi azcık hızlı oldu. Oyunda güzel oldu. Fikir bitti gibi ama... DLC çıkartacağız dedik ayıp olmasın diye uğraşıyoruz şimdi...

Şaka bir yana henüz erken ama artık biraz fazla zorluyorlar gibi, kabak tadı vermez umarım yeni DLC.
Seviye: 2
ferit, 11.01.2017 14:16 (0)
dark souls 3 iyi bir oyun ama ilk iki oyuna göre daha sönük ve kısa bir yapım benim gözümde hala en iyisi dark souls 1 dir . dark souls 3e gelen ashen ariendel yamasıda gerçekten çok kısaydı umarım bu yeni bölümü uzun yaparlar ve umuyorumki dark souls 1 i remake olarak yeniden piyasaya sürerler

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.