Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
tam çözüm

Merlin'in Kazanı > Tam Çözüm > Dark Souls III

Dark Souls III - Tam Çözüm Bölüm 4 - Tam Çözüm

Road of Sacrifices & Crystal Sage Boss Dövüşü

Emin Çıtak - 19.04.2016 16:47
Emin Çıtak - 19.04.2016 16:46
Artık tehlikeli topraklardayız. Fedakarlık yapmadan yola devam etmek yok. Önceki bölümleri de izleyerek Dark Souls III hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla içerik için abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın.

Dark Souls III - Tam Çözüm Bölüm 1
Dark Souls III - Tam Çözüm Bölüm 2
Dark Souls III - Tam Çözüm Bölüm 3

yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.04.2016 13:53 (0)
çok iyi bir olay paylaşım tam çözüm sayende oyunu sevdim ve ılerliyorum lakin silahlar la ılgılı bişler yapcaz dedin ama sadece dark olan baltayı str ekledık bukadarmı bırazdaha guclu bısler yapsak armor ve sılah 2 3 vurus da zor manyakları ındrısek :)
MK Okuru, 20.04.2016 16:58 (0)
arkadaşlar bana yardım edebilir misiniz? yeri değil biliyorum ama ilk oyunla ilgili bir sorum var. Poison yedim zehirlendim sağlık barım (HP) yarıya kadar deaktif oldu bir türlü aktif hale getiremiyorum. HP nin yarısından sonrası koyu yeşil renk oldu. Flask içince yarıya kadar doluyo orda duruyo
MK Okuru, 20.04.2016 23:49 (0)
Oyunun şuan 8. bossu Old Demon King'deyim. Varya adam 10 seferdir beni yatırıyor. Diğer bossları tek de geçtim nerdeyse ama buna şansım tutmuyor. Başka oyuncuları nasıl çağırıyoruz. Yardım alayım bari. Hangi itemi kullanmak gerekiyor. Souls serisine 3.oyun ile başladım da bilgi eksikliği var :)
_________________________________________

Old King savaşında ne zaman kaçacağını bilirsen o kadar da sorunlu olmuyor. Eğer Ember modundaysan, yani karakterin üzerinde alevler varsa, yerde bulunan işaretlerden yardımcı çağırabilirsin.

Emin
MK Okuru, 20.04.2016 21:23 (0)
Emin takıldığım zaman senin videolarına bakıyorum. Devam et senin ... neyse argolu bir deyim var da söylemeyim manası tam olarak öyle olmasa da ALLAH razı olsun :)
_____________________________

Çok teşekkür ederim :)

Emin
MK Okuru, 20.04.2016 15:01 (0)
Hocam videolar çok güzel ve yararlı oluyor. Oyunu oynadıktan sonra bir kere de seni izliyorum kaçırdığım var mı diye ve her seferinde bir şey çıkıyor. Bİr de alaksız ama çöp kutusu serisine ne oldu?


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.