Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dark Souls III

Dark Souls III: The Ringed City'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Kimlerle kapışıp nelerden dayak yiyeceğiz?

Hürcan Köse - 09.03.2017 14:58
Hürcan Köse - 09.03.2017 15:58
Dark Souls III'ün yeni ücretli indirilebilir içeriği olan The Ringed City için yayıncı Bandai Namco bugün yepyeni görseller yayınladı. 27 Mart 2017'de Steam desteği ile PC'ye, 28 Mart 2017'de ise PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan yeni görsellerde hem bizlere zor anlar yaşatacak olan düşmanlarla karşılaşıyor, hem de "Ringed City"nin karanlık atmosferinde tanışacağımız kayıp insanları görüyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Neredeyse çıktığı hafta tüketilen ve aktif oyuncu sayısında büyük bir düşüş yaşayan Dark Souls III, daha sonra çıkan ilk indirilebilir içeriği Ashes of Ariandel ile oyuncuları bir kez daha ekran başına toplamış ve kısa da olsa güzel bir deneyim yaşatarak bizleri Painted World of Ariamis'in alternatif bir boyutuna götürdü. Yeni pakette ise ilk kez göreceğimiz bir mekana adım atacağız. Nelerle karşılaşacağız, hikayenin hangi kısmını açığa çıkaracağız, hep beraber görüp yeni paketin sırlarını çözeceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan yeni görselleri galerimizde görebilirsiniz.


yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.04.2017 20:30 (0)
bu tur oyunları nerden indirebilirim indirdigim oyunlar cromda arama motoru oluyor bu konuda yardım edermısınız
MK Okuru, 22.03.2017 14:45 (0)
Pes 2017 olayina katılmıyorum oynanış gelişmiştir hatta fifa dan da iyidir lakin diğer yonleriyle haklısın
Seviye: 0
DeC, 10.03.2017 00:29 (0)
Dark Soul'un sahibi ve ilk oyunun introsundan beri hiç görmediğimiz Furtive Pygmy'nin mekanına gidiyoruz benim tahminim. Sonunda Dark Soul'u ele geçirip undead lanetini bitireceğiz herhalde. Dark Souls harbiden sonuna geliyor artık :(
Bu arada Dark Souls 3'ten hiç haz etmeyen editör arkadaş yine kendince sallamış oyuna, oyunu beğenmeyen çok küçük yüzdelik dilimdeki insanlardan biri olduğu için kendiyle gurur duyan Hürcan abimize alkış gönderiyoruz buradan. DeC kaçar

---------------------------

Ben Dark Souls 3'ü seviyorum yalnız, orada anlaşalım. Herhangi bir kişisel yorumda bulunmadım sevgili DeC. Ancak 2 günde ng+3'e gelip bunu sadece kendinin değil topluluğun büyük bir kısmının yapmış olduğunu görmek haliyle oyunun çabuk tüketildiğini vurguluyor. En basitinden, topluluğun büyük bir kısmı Dark Souls 1 veya Bloodborne'u baştan hiç sıkılmadan oynayabilecekken aynı şeyi Dark Souls 3 ile yapmak istemiyor. Umarım derdimi doğru anlatabilmişimdir. Özellikle en sevdiğim serilerden birisi hakkında yanlış anlaşılmak istemem.

Hürcan kaçar.
MK Okuru, 10.03.2017 22:52 (0)
Emin abi yeniden bir tam çözüm videosu yapıcak mısın bu dlc'ler ile ilgili?
MK Okuru, 10.03.2017 13:13 (0)
MK Okuru, 10.03.2017 00:08 (0)
Ersin bey bir tam çözüm daha yapar mısınız lütfen bu güzel dlc'ler için ah nasıl sevinirim bir bilseniz^^
Seviye: 0
Ashen Hair, 09.03.2017 21:54 (0)
Abyss Dragon sanırım seriye başladığımdan beri tek merak ettiğim olaydı umarım güzel bir boss fight sunar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.