Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 01.01.2017

Mesaj Sayısı: 20

son yorumlar

Dark Souls 3: The Ringed City'nin çıkış videosu yayınlandı

24.03.2017 18:22

İlk oyuna bir atıfta bulunulması güzel olmuş. Herhalde bu hikayenin sonunda Dark Soul'u ele geçirip oyunu bitireceğiz gibime geliyor. Pygmy boss olarak orada olacak mı acaba? Darksign onun sembolü sonuçta. Her neyse umarım Dark Souls'a yakışan bir son olur.

Walking Dead'in reytingleri dibi boyladı

23.03.2017 12:30

Bu sezon birkaç bölüm dışında berbattı. 7. bölümden sonra dayanamayıp izlemeyi bıraktım. Sonraki bölümlerde de pek bir şey yokmuş okuduğum kadarıyla, yine aynı tonda gidiyor. 7. sezona gelmiş artık bir şeylerin tıkanması normal ama ana hikayeyi birkaç bölümde bir devam ettirip sürekli sıkıcı yan karakterlerin üzerine eğilme huylarından vazgeçmeliler artık. Bu noktadan sonra yürümez artık, sıktı. Ana hikaye tam gaz devam etmeli, ilk sezonlarda olduğu gibi.

Mass Effect Andromeda inceleme puanları hayal kırıklığı yarattı

20.03.2017 17:08

Puanlar fena gözükmüyor olabilir ama bu sitelerin ne dandik oyunlara ne puanlar verdiğini gördüm. Puanlar böyle geldiyse bir sıkıntı vardır mutlaka.

Mass Effect: Andromeda'da Downgrade şöleni

18.03.2017 03:58

Sanmıyorum aga o sebepten değiştirdiklerini. Sanki mavi filtre kullanılmış gibi, herşey mavi olmuş.

Mass Effect: Andromeda'da Downgrade şöleni

17.03.2017 21:12

Herşey tamamda videonun başındaki elemanı niye bu kadar mavi yaptınız?
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

The Elder Scrolls 6, 2017 yılında gelmeyecek

01.01.2017 23:37

Hines biraz atıyor gibi. Todd E3'te yapım aşamasına girildiğini söylemişti. Hines biraz böyle bir karakter, aşırı derecede ukala. Sorulara sinirlenip, ben ne zaman istersem o zaman çıkar demeye getirmiş gibi bence. Şirketin sahibi olduğu için arkadaş. Ama katılıyorum sana oyun 2019 sonu gibi gelir.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'ın 1.3 güncellemesi 144Hz desteğini geliştiriyor

10.01.2017 11:06

Adamlar azıcık ışıklandırma ekleyip 5 yıllık oyunun fiyatını 5 katına çıkardılar ya helal olsun. Kimse bana Bethesda oyuncu dostudur demesin zira en paragöz firmaların başında geliyor. Special Edition'u bedava edinmeme rağmen normal sürüm ile devam ediyorum. O kadar gereksiz bir fark var arada yani.

Dark Souls 3'ün yeni DLC ismi ve geçeceği yer belli oldu (Dedikodu)

11.01.2017 17:20

Kesinlikle katılmıyorum, son derece başarılı bir oyundu DS3. Yılın oyunudur benim adıma.

Yerli Assassin Go oyunu çıktığı gibi 10.000 indirildi!

18.01.2017 21:33

Tek yaptığın o yuvarlağın üstüne tıklamak yani, avlamak derken. Tek seferlik vurgun yapılan oyunlardan biri herhalde. Millet isme kanıp indirecek, oyunu görüp bir dahada yüzüne bakmayacak. O arada ne kazanırlarsa işte.

Nioh'un Dark Souls'a göre nasıl bir farkı var?

18.01.2017 21:43

"Nioh, Dark Souls'a göre silah ve ekipmanlar açısından daha derin bir savaş sistemi sunuyor". Fazla iddialı geldi bana. Nioh'un demosunu gördük öyle aman aman bir yanı yok gibiydi. Belki geliştirmişlerdir, göreceğiz. Dark Souls ve Bloodborne ayrı bir seviye. Özellikle DS3 silah ve ekipman olarak zengin bir oyun, Nioh onu ne kadar geçecek görürüz. Görünüm olarak aşırı derecede benziyor Dark Souls'a bunu kabul etmek gerek.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.