Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Denuvo

Denuvo'dan korsan gruplara hodri meydan

Denuvo baştan aşağı yenileniyor!

Furkan Sakoğlu - 08.02.2017 09:04
Furkan Sakoğlu - 08.02.2017 09:04
PC oyun dünyasının adından sıkça söz ettiren yazılım koruma uygulaması Denuvo, son yıllarda birçok oyunun crack'lenmesini önlüyor, bu sayede oyunların orjinal satışlarına da ciddi anlamda etki ediyordu. Ancak Capcom'un yeni oyunu Resident Evil 7'nin yalnızca 5 gün içerisinde kırılmasından sonra firmalarında Denuvo'ya olan güveni sarsılmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bugün ise Denuvo'dan yapılan açıklamaya göre şirket koruma alt yapısı baştan aşağı yeniliyor. Yeni yapımlarda kullanılması beklenen Denuvo'nun yeni sürümü, korsan gruplarına ne kadar dayanacak bilinmiyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde çıkacak olan For Honor, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ve Sniper: Ghost Warrior 3'ün Denuvo'nun yeni sürümünü mü kullanacağı ise henüz bilinmiyor.

yorumlar (51)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.02.2017 01:00 (0)
hala aynı muhabbet ya kardeşim anlayın artık şunu korsanın oyun dünyasına etkisi veya zararı yok, siz hiç korsandan zarar eden büyük oyun şirketi gördünüz mü.Activison rockstar bethesda ea ubisoft hepsi para basıyor.Just cause 3 kırılmadı hala eee noldu satış rekorları mı kırdı
MK Okuru, 11.02.2017 01:17 (0)
Böyle koruma sistemleri yapan firmalar meydan okumayı bıraksın. Çünkü o sistemi içeren oyun beş para etmez olduktan sonra o oyuncu korsan bile oynamaya tenezzül etmez.Zaten cpy senin ananı belledi denuvo gibi. Son olarak orjinal alanların bile oyunlarında kasmaya yol açıyormuş.
MK Okuru, 08.02.2017 20:44 (0)
Oyunları online yaptıktan sonra isterlerse kırsınlar ne fayda, kim 4-5 saatlik story mode icin 50 gb download yapar ki ? Zaten wildlands co-op oyun division gibi, for honor zaten multiplayer modu üzerine kurulmuş bir oyun. Zaten 2-3 seneye tüm oyunlar multi olunca korsancılar babayı alırlar
MK Okuru, 10.02.2017 08:36 (0)
denuvo menuvo walla ben bir aralar ( just couse 3 kırılmadı diye hatta halen kırılmadı ) kesin korsan bitti dedim. ama cpy atağa kalktı. son bomba bf1 ömrü hayatımda oynadığım ne iyi oynlardan biri. 5.5 senelik pc de bile ( hd6650m ) oynayabiliyor. bide watch dogs 2 ye bak berbat resmen.
MK Okuru, 08.02.2017 18:30 (0)
Hitman kırılamaz dendi kırılsada uzun sürer dendi ee sonuç 07.02.2017 kırıldı... :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.