Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory duyuruldu

PlayStation 4 ve PS Vita için geliyor

Hürcan Köse - 20.03.2017 10:20
Hürcan Köse - 20.03.2017 11:20
PS Vita ve PlayStation 4'e çıkan ve Digimon World serisinden ayrı olarak, kendine has bir seri haline gelen Digimon Story: Cyber Sleuth'un devam oyunu bugün duyuruldu. Hacker's Memory adlı yeni oyun 2017 içerisinde PlayStation 4 ve PS Vita platformlarına çıkacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Orijinal Cyber Sleuth evreninde geçen ve Cyber Sleuth hikayesinin bir diğer yüzünü anlatan Hacker's Memory'de ana karakterimiz Keisuke Amazawa kendisini hakkında hiçbir şey bilmediği bir suç dosyasının içinde bulur ve gelişen olaylar neticesinde hacker dünyasına adım atar. Karakter tasarımları yine Suzuhito Yasuda tarafından yapılacak ve görsel tasarım açısından güzel bir deneyim yaşatacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

320'nin üzerinde Digimon'a ev sahipliği yapacak olan yeni oyunda, orijinal Cyber Sleuth'tan hatırladığımız DigiFarm sistemi gibi mekanikler de bulunacak. Digimon World'ün aksine hikayesi ve çeşitli yapısı ile karşımıza çıkan Digimon Story: Cyber Sleuth'u da oynama şansını yakalayamadıysanız iki oyunu tek bir paket halinde alma seçeneğine de sahip olabileceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.