Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory

Digimon Story'nin kadın karakterleri göründü

Yeni oyuna dair bir sürü görsel yayınlandı

Hürcan Köse - 21.04.2017 10:46
Hürcan Köse - 21.04.2017 10:46
PlayStation 4 platformuna özel olarak geliştirilmekte olan Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory, tıpkı yeni serinin ilk oyunu gibi uzun soluklu bir RPG olmayı amaçlıyor. Görsel açıdan da ilk oyunla aynı tonda olacak olan oyunun karakterleri de açığa çıkmaya başladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İlk oyundaki farklı karakter çeşitliliğini tekrar yansıtacak olan oyunda yine birbirinden çok farklı ve renkli kişilikler göreceğimiz kesin. Bandai Namco'nun yayınladığı yeni görseller hem iki kadın karakteri hem de bazı Digimon savaşlarını bizlere gösteriyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Erika Mishima adlı ilk karakter beynini EDEN sunucusuna bağlayabilen ve böylece EDEN ağını hackleyebilen usta bir hacker. Fei ise Zaxon adlı bir hacker grubunun lideri. Diğer insanların hayatlarını mahvetmekten zevk alan acımasız bir lider. İlk oyundaki gibi farklı iki tarafı gösterecekler gibi görünüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan görsellerin tümüne galerimizden ulaşabilirsiniz.

yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.