Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dissidia: Final Fantasy

Dissidia: Final Fantasy'nin yeni karakteri 10 Ocak'ta duyurulacak

Yeter artık biz de oynayalım şu oyunu be Square?

Hürcan Köse - 04.01.2017 14:38
Hürcan Köse - 04.01.2017 14:37
Square Enix bugün yaptığı yeni açıklama ile Final Fantasy tabanlı dövüş oyunu Dissidia için yeni bir Nico Nico canlı yayını yapacağını duyurdu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aslen 26 Kasım 2015'te Japonya'daki arcade makineleri için çıkan ve şu anda da oldukça popüler olan Dissidia: Final Fantasy'nin yeni karakterinin bu canlı yayın programında duyurulacağı söylendi. Üstelik duyurunun yanında direkt olarak oynanış videosunu da gösterecekler. Bunlara ek olarak oyunun alacağı yeni güncellemeler de yine canlı yayın içerisinde tartışılacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun konsollara çıkışı için geçtiğimiz sene bir çıkış tarihi verileceği söylenmişti ancak oldukça uzun zamandır Dissidia'dan bu konuya dair herhangi bir açıklama alamadık. Özellikle dövüş oyunları açısından yeni bir kana ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda Dissidia: Final Fantasy gibi farklı yapıdaki bir dövüş oyunu çok iyi gelecektir. Artık bir çıkış tarihi alsak hiç fena olmaz.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.