Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dissidia: Final Fantasy

Dissidia: Final Fantasy'nin yeni karakteri duyuruldu

FINAL FANTASY IX'dan Kuja'ya merhaba

Hürcan Köse - 11.01.2017 12:02
Hürcan Köse - 11.01.2017 12:01
Square Enix'in Final Fantasy karakterlerini kapıştırdığı Dissidia'nın yeni versiyonu için sabrımız gittikçe tükeniyor. Artık bir an önce PlayStation 4'e de gelmesini ve bizi daha fazla bekletmemesini diliyoruz. Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız haberde, önümüzdeki hafta (yani bu hafta) Dissidia'nın yeni karakterinin ortaya çıkacağını söylemiştik. Sonunda karakter ortaya çıktı ve Final Fantasy IX'dan tanıdığımız Kuja ile tekrar tanıştık.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Team-Ninja'nın geliştirmekte olduğu Dissidia, şu anda Japonya'da bulunan arcade makinelerinde hali hazırda oynanıyor. PlayStation 4'e de elbet bir gün gelecek ama ne zaman gelecek, bu konuda henüz kesin bir bilgimiz bulunmuyor. Kuja için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.