Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

Doom'un içinde No Man's Sky yaptılar

Sean Murray'i doğramak ister misiniz?

Mehmet Atilla Turan - 23.09.2016 16:04
Mehmet Atilla Turan - 23.09.2016 16:03
Çıkışının üstünden 23 yıl geçmesine rağmen halen oyucular tarafından sıkça modlanan Doom'a, bu sefer yakın geçmişte adından oynanışı ve yarattığı hayal kırıklığı ile söz ettiren No Man's Sky modu yapıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Hâlen No Man's Sky oynamadım." diyen mod yapımcısı Robert Prest, "Sadece fragmanda ne gördüysem oyuna ekledim ve böyle bir şey ortaya çıktı." cümlesi ile devam etti. İsmi "No Guy's Sky" olan modda uzay aracanız ile gezegenleri dolaşabilir, kaynak toplayabilir ve uzaylılarla konuşabilirsiniz (Uzaylılar da Doom'da savaştığımız canavarların karışımı gibi görünüyor). Modda bir envanter sistemi bile mevcut, bu sayede bulduğunuz kaynakları depolayabilir ve kullanabilirsiniz. Hatta oyunda "Center of the Universe" adlı gezegene bile uğrayabiliyorsunuz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mod yapımcısı aynı zamanda DoomZ adlı DayZ tarzı bir mod üzerinde çalıştığını söyledi. Bu da Doom Engine'in ne kadar esnek ve kolay modlanabildiğinin göstergesi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 24.09.2016 05:21 (0)
150TL'lik bir hiçlik! Oyunun içeriği beş para etmez zaten ki bir de utanmadan 150TL istiyorlar. Böyle alay konusu olmayı hak ediyorlar!

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.