Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dragon Quest Heroes II

Dragon Quest Heroes II'nin yeni fragmanı yayınlandı

Kahramanlarla tanışmaya devam ediyoruz

Hürcan Köse - 17.03.2017 10:35
Hürcan Köse - 17.03.2017 11:34
Yapımı süren yeni RPG Dragon Quest Heroes II için Square Enix bugün yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragmanda oyunda bulunacak olan iki yeni karaktere daha değiniliyor. Desdemona ve Cesar. Klasik Heroes tarzı bir oynanış ile Dragon Quest mekaniklerini birleştiren yeni oyunda birçok karakteri kontrol etme şansına sahip olacağız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

25 Mayıs'ta Kuzey Amerika, 28 Mayıs'ta da Avrupa için çıkacak olan Dragon Quest Heroes II, PC (Steam) ve PlayStation 4'te boy gösterecek. Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Eğer daha önce Dragon Quest Heroes II'nin oyun mekaniklerini görmediyseniz veya seri ile yeni tanışacak olan oyunculardan biriyseniz aşağıdaki video aracılığı ile oyunun nasıl bir şeye benzeyeceğine dair kafanızda bir fikir oluşturabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.