Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > PlayStation 4

Dünyanın en büyük PS4 kolu bu olabilir

Hay maşallah

Ersin Kılıç - 21.04.2017 14:25
Ersin Kılıç - 21.04.2017 14:25
Zaman zaman oyuncular tarafından yapılan farklı modellemeleri görüyoruz. Konsol ya da kontrolcüler üzerine yapılan bu değişiklikleri ya da modlamaları abartanlar da var tabi ki. İşte bu duruma yeni bir örnek ile karşınızdayız çünkü bu sefer de devasa bir Playstation 4 kontrolcüsü yapmışlar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu sefer ki üretim ise direk olarakj birinci elden yani Sony'den gelmiş. Firmanın Tokyo'da bulunan merkezinde devasa bir Dualshock 4 bulunuyor. Üstelik çalışan bu Dualshock 4 ile oyun oynamakta mümkün. Her tuşu çalışan hatta ışıklandırmaları bile düşünülen bu Dualshock 4, birebir orjinal versiyonu göz önüne alınarak tasarlanmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aşağıdan videosuna göz atabilirsiniz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.