Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

EA Sports'u bırakıp Liverpool'un başına geçiyor!

Oyun dünyasından Liverpool CEO'luğuna..

Ersin Kılıç - 28.02.2017 09:22
Ersin Kılıç - 28.02.2017 10:20
oyun dünyası ile ya da spor oyunları ile içli dışlıysanız eminim Peter Moore ismini bir kez dahi olsa duymuşsunuzdur. kariyerinde Sega, microsoft gibi firmalarda çalışan ve 10 yıldır Electronic Arts çatısı altında EA Sport'ın tepe ismi görevini üstlenen Peter Moore'dan oldukça ilginç bir haber geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

EA Sports dışında firmanın eSpor tarafıyla da ilgilenen Peter Moore'un EA Games'tan ayrılacağı ve Liverpool futbol klübünün başına geçeceği açıklandı. liverpool'da CEO görevi yapacak olan Peter Moore, mevcut görevini ise Haziran ayı itibari ile bırakacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Tutukulu çalışmanın Electronic Arts'ta herkes için esas olduğunu belirten EA Ceo'su Andrew Wilson "Bu tutku sabah kalkıp bizi olağanüstü şeyler yapmaya yönlendirir. Eğer Peter Moore ile tanıştıysanız Liverpool'a oldukça tutkulu bir şekilde bağlı olduğunu da bilirsiniz. Hayalini takip ederek Liverpool'da Ceo görevini üstlenen Peter Moore'u tebrik ediyoruz." açıklamasında bulunmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açıkçası FIFA serisi ile bu kadar süre içli dışlı olan ve belli ki öncesinde de hem futbola hem de Liverpool'a gönülden bağlı olan Peter Moore, bu yeni görevinde de başarılı olacaktır. Oyunlarda geçirdiği zamanı ve bu tutkusunu göz önüne aldığımızda Liverpool için iyi bir yetenek avcısı da olabilir. Tabi tüm bu detayları bize zaman gösterecek.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.02.2017 17:20 (0)
O tutkulu personele 1 ay maaşı yatmasın görelim tutkularını. Gerçek tutkulu iş para karşılığı yapılmaz, tıpkı mozart,picasso'nun eserleri gibidir tutkulu iş.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.