Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

EA bu kez Battlefield'ın daha az satacağını düşünüyor

Hayırdır ne bu karamsarlık EA'ciğim?

Hürcan Köse - 25.08.2016 11:31
Hürcan Köse - 25.08.2016 11:31
Geçtiğimiz oyun fuarlarının en çok merak edilen ve en çok izlenen oyunu olan Battlefield 1'in çıkışına sadece birkaç ay kaldı. Bu süreç içerisinde çeşitli finans eleştirmenlerinin ana konusu haline gelen oyun, aynı zamanda yayıncı firma EA'in de kaygı duyduğu bir konu haline geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

EA'in finans müdürü Blake Jorgensen, Battlefield 1'in yaklaşık on bir milyon civarında satacağını söylüyor. Serinin diğer oyunları, hatta Hardline bile yaklaşık on beş milyon civarında satmıştı. Firmanın neden böyle düşündüğü hakkında kesin bir açıklama yok, ancak bana kalırsa pek de düşündükleri gibi olmayacak. Hatta bu sene sahip olduğu üstünlük ile akranı olan Call of Duty: Infinite Warfare'in satışlarını bile ikiye katlayabilir gibi duruyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Battlefield 1'in aksine firmanın diğer oyunu Titanfall 2 için umutları bir hayli yüksek. Serinin ilk oyununa göre çok daha iyi bir satış rakamına ulaşacağı düşünülüyor. Battlefield 1, 21 Ekim'de, Titanfall 2 ise 28 Ekim'de çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım EA bu sene bu iki oyun ile nasıl bir satış rakamına ulaşacak.

yorumlar (33)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 31.08.2016 07:40 (0)
Oyun 2-3 aya çıkacak hala singleplayer oynanisi yok bakalim yarin beta acilacak multiplayer ne halde görücez bakalım
MK Okuru, 25.08.2016 13:44 (0)
Bu oyun çöp bunu deyince üzerimize atlıyor millet bakın görün işte eğer beta olduğu gibi sıkıcıysa 8 milyon diyorum ben
MK Okuru, 26.08.2016 18:02 (0)
Hemen hemen fps seven herkes bf yi alacaktır. Buradaki asıl amaç Cod oyuncularını çekmek ve onları çekmek için Bf değil Titanfall u öne sürüyorlar. Çok güzel bir pazar stratejisi
MK Okuru, 26.08.2016 12:41 (0)
Battlefield serisinde bu zamana kadar kötü bir oyun görmedim bf4ü hala multi oynuyorum.. bf serisinin en kötü oyunu Battlefield: 2142 gerisi hepsi çok iyi bir oyundu birde türkçe altyazi seçeğiyle geldiği için ülkemizde çok iyi satış yapacağı kanatindeyim haydi destek verelim hepimiz ?
MK Okuru, 26.08.2016 09:45 (0)
ben şimdiden aldım bf1'i ön siparişler zaten 5mılyona yaklastıgı soylenıyor kı oyun daha cıkısına var ve oyun cıkınca alıcak oyuncularda var
MK Okuru, 25.08.2016 11:43 (0)
ters köşe yapacakb bf1, 2 milyonu geçer,
titanfal, cod falan dinlemez bu bf1 benden söylemesi,
ne kadar başarılı olursa diğer firmalarda 1. dünya savaşına o kadar çok oyun yapar, pastadan dilim kapabilmek için,
ççünkü gelecek temaası artık baydı heryerde.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.