Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

EA, çocukların ve gençlerin I. Dünya Savaşı'nı bilmemesinden endişelenmiş!

Almanlar kaybedince biz de kaybetmiş sayıldık işte, ne var bunda?

Emin Çıtak - 01.06.2016 21:30
Emin Çıtak - 01.06.2016 21:29
Battlefield 1 çok önemli bir geleneği sona erdirecek. Yıllarca II. Dünya Savaşı, Vietnam ve gelecek teması üzerinden giden askeri FPS temasını sona erdirecek ve bizleri ilk dünya savaşının yaşandığı, savaş teknolojisinin henüz emeklediği 1900'lü yıllara götürecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Projenin önceleri EA tarafından kesin bir şekilde red cevabı aldığını sizlerle paylaşmıştık. Proje kabul gördükten DICE yeni oyunu üzerinde çalışmaya başladıktan sonra bile bu şüpheler sona ermedi. Küresel Teknoloji Konferansında konuşan EA CFO'su Blake Jorgensen önemli açıklamalarda bulundu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz."Birinci Dünya Savaşı. İlk başlarda bir çok genç müşterimizin bu savaştan bihaber olduğundan endişelendik. Üstelik bu savaş hendeklerde geçtiği için insanların bu oyun fikrinden hoşlanmayacağını bile düşündük."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ama DICE onlara önemli bir şeyi göstermişti:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Aslına bakarsanız Birinci Dünya Savaşı bizlere teknolojinin nasıl geliştiğini bir bütün olarak gösteriyordu. İnsanlar savaş başladığında at üzerindelerdi ve savaşın sonlarında atların yerini uçaklar, tanklar, savaş gemileri aldı."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eh, EA Games'in işin sonunda DICE'ın fikrini kabul etmiş olması bizi ilginç şeylerin beklediğinin habercisi.

yorumlar (36)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
durates, 01.06.2016 23:14 (0)
1. ve 2. dünya savaşında ve o günden bugüne ki tüm savaşlarda tamamen her şey yalan. Dünya, gücü kaybettikten sonra bazı şeyleri görmeye başladı ama hala yeterince değil ve birlik ve karşı koymak yok. Eğer böyle geç kalmaya devam ederse dünya, daha çoook acılar yaşanır ve insanoğlu gitgide köle olur!!!
Seviye: 2
Eremiel, 02.06.2016 12:59 (0)
Başkalarından endişe edeceğinize kendinize bakın 1.dünya savaşında zeplin mi vardı ?

----------------------

Evet, vardı.
MK Okuru, 01.06.2016 21:59 (0)
Aslinda bu yapilan Birinci Dunya Savasi konulu ilk FPS degil.Daha once cikmis ve konusu Birinci Dunya Savasi olan Necrovision ve devam oyunu olan Necrovision Lost Company var.
MK Okuru, 01.06.2016 22:57 (0)
işte buda çoluk çocuk oyunu olduğunun kanıtıdır en iyisi cod un eski oyunları
MK Okuru, 02.06.2016 12:13 (0)
Okulda tarih dersinde ne anlatıyorlar bu çocuklara? Niye bilmesinler kardeşim?
MK Okuru, 03.06.2016 17:16 (0)
lan yaşı kaç olursa olsun sonuçta 2. dünya savaşını duymuş bir insan bundan önce 1 savaş daha yapılmış olması gerektiğini bilir. duyanda oyun değil belgesel yapıyolar zanneder
MK Okuru, 02.06.2016 10:29 (0)
Bence 1.Dünya Savaşı'ndaki teknolojik kısırlığı bazı hayali silahlar, hayali teknoloji ekleyerek dengelemeye çalışacaklar çünkü hiç kimsenin kurmalı tüfeklerle saaatlerce oyun oynayacağını sanmıyorum.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.