Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > ESL

ESL Pro Lig 4. sezonu duyuruldu.

pro lig yine çok heyecanlı geçecek.

Onur Güner - 16.08.2016 14:48
Onur Güner - 16.08.2016 14:48
Electronic Sports League (ESL) tarafından yapılan CSGO Pro Lig'in 4. sezonu duyuruldu. ESL tarafından organize edilen ve CSGO hayranlarının büyük keyif alarak takip ettiği turnuvanın 4. sezonu detayları resmi olarak açıklandı.

Toplam 750 bin $ gibi bir ödül havuzuna sahip olan turnuvanın 4. sezonu yine birbirinden güzel maçlara sahne olacak. Dünyanın en iyi CSGO takımlarının büyük ödül için yarışacağı turnuvanın gerçekleşecek çevrim içi (online) eleme ayağında tam olarak 28 takım mücadele edecek.Avrupa ve Kuzey Amerika takımlarından oluşacak elemeler ise yine aynı bölgeden katılan takımlar arasında gerçekleşecek. ESL tarafından canlı olarak yayınlanacak elemeleri geçen takımlar ikinci tura çıkmaya hak kazanacaklar ve 28-30 Ekim 2016 tarihleri arasında oynanacak finallere katılmak için Brezilya'ya gidecekler.

Finaller ise São Paulo şehrinde bulunan Ginásio do Ibirapuera spor arenasında gerçekleşecek. Ayrıca söylentilere göre, ESL tarafından özenle organize edilen ESL Pro Lig'in bu seneki sezonuna gösterilen ilgiye bağlı olarak gelecek sezonun ödül havuzu artacak ve 1 milyon$ barajını geçecek. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bu konu hakkında yapılan söylentiler bir hayli kuvvetli.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.