Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Escape From Tarkov

Escape From Tarkov'dan yeni ekran görüntüleri yayımlandı

Yılın en iddialı hayatta kalma oyunlarından biri

Furkan Sakoğlu - 19.12.2016 13:02
Furkan Sakoğlu - 19.12.2016 12:26
Rus bağımsız geliştirici Battlestate Games tarafından geliştirilen hayatta kalma temalı Escape From Tarkov, iddialı görselleri, gerçekçi mekanikleri ve konusu ile dikkat çekici bir yapım. İçerisinde RPG elementleri de bulunacak olan Escape From Tarkov, son yıllarda detaylara en çok özen gösteren yapımlardan birisi. Uzun süredir test aşamasında olan Escape From Tarkov, Unity motoru kullanıyor olmasına rağmen, ince işçilik ve başarılı çalışma sonucu grafiksel olarak oldukça başarılı bir sonuç almış gözüküyor.

Silah kaplamarından tutun da, ışıklandırmaya, modellemellere, animasyonlara kadar AAA kalitesinden aşağı hiçbir yanı bulunmayan yapım, bağımsız bir geliştirici stüdyonun neler yapabileceğini kanıtlar nitelikte. Bugün yayımlanan yeni ekran görüntülerinde ise oyunun yeni bölgelerinden yeni görüntüler gösterilmiş. Grafiksel olarak oldukça başarılı gözüken Escape From Tarkov'un ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


yorumlar (13)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.12.2016 08:22 (0)
Oyunun grafikleri o kadar iyi değil aslında ışık gölge oyunları yapmışlar da cevre modellemeleri felan çok sıradan ve sade
MK Okuru, 19.12.2016 15:40 (0)
Konsollara gelcekmi? Ps4 te adam akıllı bi çevrimiçi survivor temalı oyun çıkmadı ya, arkmış divisionmış hepsi tırrık oyunlar bu forest falanda gelmiyo hiç ya

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.