Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Eski kayıtlarınız Mass Effect Andromeda'yı etkilemeyecek

Eski kayıtlara veda

Ersin Kılıç - 22.06.2016 10:36
Ersin Kılıç - 22.06.2016 10:36
Mass Effect serisinin en önemli noktalarından birisi de kayıt taşıma sistemiydi. Yani serinin önceki oyunlarında yaptığınız seçimler, yaşanan bazı kilit olaylar kayıtlarınız duruyorsa sonraki oyunlara aktarılıyordu. Bu işleyişi yeni Mass Effect oyunu Andromeda'da göremeyeceğimiz açıklandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eurogamer ile bir söyleşi yapan Bioware patronu ve yapım ekibinin önemli isimlerinden biri olan Mac Walters, oyundaki bu işleyiş ile ilgili bazı bilgiler aktarmış. "Bunun yeni bir hikaye olmasını istiyoruz" cümleleri ile sözlerine başlayan Flynn, "Bunu söylemek oldukça zor ama bu yeni bir hikaye. Buna rağmen eski oyunların nasıl bittiğini anlamanız da gerekiyor." açıklamasında bulunmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kayıtları yeni oyunu etkilemeyeceğinin açıklanmasına rağmen Andromeda'nın bu evrenden tamamen kopuk olmayacağının da altı çizilmiş. Üçlemenin yeni hikaye açısından önemine değinildiği gibi ekibin ana odaklarından birisi de eski karakterler ile alakalı. Seriden hatırlayacağımız bazı karakter ve olayları Andromeda'da göreceğimiz ve bu gördüklerimize şaşıracağımız da belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.06.2016 12:37 (0)
Oyunda Shepard ve ekibinin yaptıkları elbet anlatılacaktır. Fakat daha önce bahsedildiği üzere Andromeda çok sonrasını anlatacak. Belki 50, belki 100 yıl sonrasını. Tahminimce görebileceğimiz tek karakterler Asariler olacaktır. Matriarch olmuş Liara ile karşılaşmamıza kesin gözüyle bakıyorum.
Seviye: 1
BladesTR, 06.07.2016 03:35 (0)
Seviye: 6
AgnusDei, 23.06.2016 01:00 (0)
Bugün; o aptır saptır sondan sonra oyunu da, saveleri de shift-delete yapalı tam 4 yıl oldu. Bu saatten sonra o özellik olsa ne, olmasa ne...
MK Okuru, 22.06.2016 12:07 (0)
MK Okuru, 23.06.2016 03:31 (0)
Kesinlikle Shepard'ın insanlık için yaptığı fedakarlığı oyun anlatacaktır en azından bir yerinde geçecektir diye düşünüyorum. Shepard'ın eski tayfasından olanlarda yaşlanmış olacaklardır Jack, Grunt, Ashley yada Kaidan, Tali gibi karakterleri görebiliriz.
MK Okuru, 23.06.2016 00:23 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.