Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Eternal Darkness: Sanity's Requiem

Eternal Darkness'in isim hakları yenilendi

Lütfen olsun, çünkü..

Ersin Kılıç - 26.12.2016 12:47
Ersin Kılıç - 26.12.2016 12:46
Daha sonra bir X-Men oyunu yapmış olsa da Too Human ile iflas bayrağını çeken Slicon Knight'ın belki de en başarılı olduğu yapımlardan biri Eternal Darkness: Sainty's Requiem olmuştu. 2002 yılında Gamecube'e özel olarak çıkışını yapan ve psikolojik gerilim türünde olan oyun için dönem dönem yeniden karşımıza çıkacağına dair raporlar gelmekte. İşte bu konuda somut bir adım daha karşımıza çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gelen haberlere baktığımızda Nintendo'nun Eternal Darkness'ın isim haklarını 20 Aralık tarihi ile yenilediğini görüyoruz. henüz bu konuda firmadan bir açıklama yapılmamış olsa da yapılan bu yenileme işlemi akıllara bir ihtimali getiriyor. Firma yeni konsolu Nintendo Switch için oyunu yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

tabi oyunun dijital olarak yeniden satılma ihtimali de söz konusu. Switch için Virtual Console benzeri bir sistem ile oyunu tekrar karşımızada görebiliriz. Beklentimiz ise tabi ki ilk seçenek yönünde...Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.