Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17 en uygun fiyatı ile Voidu'da!

Heyecanla beklenen FIFA 17 bu fiyata kaçmaz

Hürcan Köse - 29.09.2016 12:02
Hürcan Köse - 29.09.2016 12:02
27 Eylül'de piyasaya sürülen ve sitemizde de incelemesi bulunan FIFA 17'yi uygun fiyatı ile Voidu'dan edinebilirsiniz. Birçok oyunda Türkiye bazında uygun fiyatlar sağlayan Voidu, Fifa 17'de de bu politikasından vazgeçmemiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Birçok siteden daha ucuza satılan FIFA 17 için yayınlanan basın bülteni aşağıdaki gibidir:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

29.09.2016 – En yeni oyunları kullanıcılarına en cazip fiyatlarla kullanıcılarına sunan Voidu bu kez de FIFA 17’yi 132 TL’ye dünya ile aynı anda Türkiye’deki oyun severlerle buluşturuyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gerek teknik gerek görsel olarak her sene gelişimini sürdürerek futbol oyunlarından hoşlanan oyuncuların bir numaralı tercihi olmayı başaran FIFA serisi, son oyunuyla futbol kategorisinin seviyesini bir kademe daha yükseltti. Aralarında Türkiye Süper Toto Süper Lig’in de olduğu pek çok bilinen ve ligin de yer aldığı FIFA 17’de 650’den fazla takım bulunuyor. Ayrıca FIFA 2017’de bir önceki oyundaki gibi kadınlar futbol ligi’de mevcut olacak. Tüm bu takımlarla 50’si gerçek stadyumlardan modellenmiş 70’den fazla farklı stadyumda heyecan ve çekişme dolu maçlar yapabileceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

FIFA 17 pek çok teknik yenilik de barındırıyor. Oyunda kullanılan yeni Frostbite grafik motoru daha gerçekçi grafikler, mekanikler ve oynanış sağlıyor. FIFA 17’de artık penaltı, köşe vuruşu ve serbest vuruşları yaparken futbolcu üzerinde tam kontrole sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. FIFA serisinde ilk defa FIFA 17’ye eklenen Journey (Yoluculuk) isimli hikaye modu ile Alex Hunter karakterinin bir yıldız olma yolundaki hikayesini oynayacaksınız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Türkiye’deki oyun severlerin dijital mağazası Voidu birçok oyun gibi FIFA 17’yi da tüm dünyayla aynı anda ve kullanıcılarını sevindirecek bir fiyatla sunuyor. Hemen bu adresi ziyaret ederek FIFA 17’ye 132 TL’ye sahip olabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.