Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17 hatalarını gerçek hayata uyarladılar

Bu video kaçmaz :D

Ersin Kılıç - 18.11.2016 13:40
Ersin Kılıç - 18.11.2016 13:40
FIFA serisinde karşımıza çıkan hatalar zaman zaman gündeme gelmiştir. Serinin her yeni oyununda karşılaştığımız garip ve garip olduğu kadar komite olan bu hatalar için oldukça başarılı bir video ile karşılaştık.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kotaku'da yer alan bu videoda oyundaki hataları gerçek hayata oldukça başarılı bir şekilde uyarlayan bir ekip ile karşılaşıyoruz. F2Freestylers - Ultimate Soccer Skills Channel isimli Youtube kanalı tarafından yapılan bu video kullanılan müzikler ve sesler ile çok daha keyifli bir hale gelmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu başarılı ve bir o kadar da komik videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Özellikle ilk sahnenin favorim olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim :)

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.11.2016 19:14 (0)
Hani bu oyun yeni oyun motoruyla gerçeğe yakın futbolcu animasyonları ve yüzlerine sahipti? Ilk oyun içi videosu çıktığında söylemiştim, bazı fanboylar sen pesçisin diye kudurmuşlardı. Yine söylüyorum bu oyunun grafikleri de, animasyonları da hala skyrim kadar ruhsuz.
MK Okuru, 19.11.2016 19:09 (0)
Hataları geçtim de, penaltı kullanırken kalecilerin hareketleri ne kadar aptalca yaa. Rakibi boğa yerine koyup koftiden pelerin sallamak falan. Hayatımda gördüğüm en lüzumsuz animasyon. Adam ters köşeye golü çaktığında kalıyorsun babası belirsizler gibi. Saçma saçma şovlar.
MK Okuru, 18.11.2016 18:46 (0)
her yıl satacağım diye oyunu çöpe doğru götürüyorlar malasef
MK Okuru, 18.11.2016 18:30 (0)
Ya bu bug denilenlerin hemen hemen hiçbiri benim başıma gelmiyor. Hep gösteriliyor. 2013'ten beri ne buglar gösteriyorlar, kafalar yok kollar yok. Bana özellikle mod falan gibi geliyor bunlar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.